Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Üyelerine E-Randevu Hizmeti

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, üyelerine ve Oda ile işlemi olan tüm ticaret erbaplarına dijital dönüşüm kapsamında bir hizmet daha sundu.
Manşet Haberleri - 23 Aralık 2019 11:04 A A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, üyelerine ve Oda ile işlemi olan tüm ticaret erbaplarına dijital dönüşüm kapsamında bir hizmet daha sundu.

Artık iş ve işlemlerin tamamı e-randevu sistemi ile gerçekleşecek. İşlemi ne zaman yapacağına üye karar verecek ve zaman kaybı yaşamadan belirtilen sürede gerçekleştirecek.

Kırşehir TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YILMAZ, “Zaman telafisi olmayan ve israf edilemeyecek kadar önemli bir kaynaktır. İş adamları içinse en büyük sermayedir. Çoğu iş dünyası temsilcisi, kamu kurum ve kuruluşlarında iş ve işlemlerini yapmak için önemli ölçüde zaman ayırmak zorunda. Oda olarak TOBB Akreditasyon ve Kalite Yönetim Sistemi kriterlerince etkili ve çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Şimdi Odamıza kazandırdığımız bu sistemle üyelerimiz ve Odamızda işlemi olan iş dünyası temsilcileri web sitemiz üzerinden e-randevu alabilecek. Randevu alırken işlemin hangi tarih ve saatte yapılmasını belirleyebilecek. Ayrıca işlemi hangi personelin yapacağını, işlem için hangi evrakların istendiğini, işlemin ne kadar süreceğini, işlemin yaklaşık maliyetini randevu sürecinde görüntüleyebilecek. Alınan işlem randevusu e-posta adresine iletilerek üyelerimiz işlem sürecine hakim olarak Odamıza gelecek. Yanlış alınan randevular veya tarih değişiklileri şifre kullanıcı adı gibi uğraştırıcı adımlar olmadan iptali de sağlanabilecek” dedi.

İş dünyasının zamanla yarıştığı şu günlerde teknolojinin daha etkin kullanılarak verimin yükseltilmesi gerektiğine vurgu yapan TSO Başkanı Mustafa YILMAZ, Oda olarak her türlü yeniliği üyelerin hizmetine sunma gayretinde olduklarını ve Oda üyelerinin menfaatlerine olacak tüm faaliyetleri gerçekleştirmek için yoğun çaba sarf ettiklerini de belirterek tüm iş dünyasına bol kazançlı günler diledi.

Comments

comments

Bu haber 4968 kez okundu.
Manşet Haberleri - 11:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.