TOLGA AKPINAR TRT HABER DE “DİLİMİZ KİMLİĞİMİZDİR” DEDİ

Ortaya koyduğu başarılı eserlerle Edebiyat dünyasında adından sıkça söz edilen yazar Tolga Akpınar TRT HABER’e konuk oldu.   “Dilimiz kimliğimizdir” diyen Akpınar başından geçen olayları bakış açısıyla genişletip izleyicilerine sunarak, dilimizin önemine vurgu yaptı. Doğduğu ve yetiştiği yerin Kültürel ikliminin etkisiyle beraber kendisindeki cevheri birleştiren genç yazar kitaplarına her geçen gün yenisini eklerken aynı zamanda […]
Genel - 28 Mart 2018 18:02 A A

Ortaya koyduğu başarılı eserlerle Edebiyat dünyasında adından sıkça söz edilen yazar Tolga Akpınar TRT HABER’e konuk oldu.

 

“Dilimiz kimliğimizdir” diyen Akpınar başından geçen olayları bakış açısıyla genişletip izleyicilerine sunarak, dilimizin önemine vurgu yaptı.

Doğduğu ve yetiştiği yerin Kültürel ikliminin etkisiyle beraber kendisindeki cevheri birleştiren genç yazar kitaplarına her geçen gün yenisini eklerken aynı zamanda Edebiyat çevrelerinde otorite olarak kabul görmeye başlıyor.

Sosyal medyada binlerce hayranı olan ve bütün sevenlerine vakit ayırmaya çalışan Tolga Akpınar’ın son eseri ” YOL KALBİMDEN GEÇER”  kitabı, okuyanlara başlı başına YAŞAM KOÇU olabilecek bir eser olarak okuyuculara göz kırpıyor.

Comments

comments

Bu haber 10714 kez okundu.
Genel - 18:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.