TRAFİK KAZASI SONRASI SİLAHLI SALDIRI

Nasuhdede caddesi PTT şubesi önünde meydana gelen trafik kazası sonrası meydana gelen kavgada bir kişi silahla bir kadında darp edilerek yaralandı. 40 AN 682 plakalı araç ile 40 AAD 695 plakalı araçların karıştığı kaza sonrası çıkan tartışma büyüyünce silahlı kavgaya dönüştü ve Recep Altın kolundan vurularak yaralandı. Olayların büyümesi ve tarafların yakınlarının olaylara müdahalesiyle büyüyen […]
Genel - 4 Ağustos 2018 00:53 A A

Nasuhdede caddesi PTT şubesi önünde meydana gelen trafik kazası sonrası meydana gelen kavgada bir kişi silahla bir kadında darp edilerek yaralandı.

40 AN 682 plakalı araç ile 40 AAD 695 plakalı araçların karıştığı kaza sonrası çıkan tartışma büyüyünce silahlı kavgaya dönüştü ve Recep Altın kolundan vurularak yaralandı.

Olayların büyümesi ve tarafların yakınlarının olaylara müdahalesiyle büyüyen kavgaya çok sayıda polis müdahale ederken olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Olayda yaralanan Recep Altın ve kazada darbe alan Sevim Gürlek 112 Acil servis görevlileri tarafından Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Hastanesine kaldırılarak  tedavi altına alındı.

Emniyet güçleri çok sayıda mermi kovanını delil olarak titizlikle topladı.

Görgü tanıklarının ifadelerini alan Polis olay hakkında geniş çaplı araştırma başlattı.

Comments

comments

Bu haber 10887 kez okundu.
Genel - 00:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.