Trafik Motorculara Göz Açtırmıyor

Geçtiğimiz günlerde motosikletlilere yönelik yurt genelinde yapılan denetimler vatandaşları memnun etmişti. Trafiğin çok yoğun yaşandığı Kırşehir’de denetimsiz motosikletlilerden zaman zaman  vatandaşlar, şikâyet ediyorlardı. Yurt çapında başlatılan denetimlerin arkasını kesmeyen Kırşehir Emniyeti vatandaşların güven ve huzuru için uygulamalara ara vermeden devam ettiriyor. Kırşehir’in birçok noktasında sabah saatlerinden beri uygulama yapan Trafik Şube Müdürüne bağlı ekipler birçok […]
Genel - 6 Temmuz 2017 14:32 A A

Geçtiğimiz günlerde motosikletlilere yönelik yurt genelinde yapılan denetimler vatandaşları memnun etmişti. Trafiğin çok yoğun yaşandığı Kırşehir’de denetimsiz motosikletlilerden zaman zaman  vatandaşlar, şikâyet ediyorlardı.

Yurt çapında başlatılan denetimlerin arkasını kesmeyen Kırşehir Emniyeti vatandaşların güven ve huzuru için uygulamalara ara vermeden devam ettiriyor.

Kırşehir’in birçok noktasında sabah saatlerinden beri uygulama yapan Trafik Şube Müdürüne bağlı ekipler birçok motosikleti denetleyip gerekli işlemleri yaptı.

Birçok sürücünün kask takmadığı ve resmi evraklarının eksik olduğu gözlendi. Bu kapsamda birçok motosiklet sürücüsüne kanuni işlem yapılarak araçları bağlanarak yedemine gönderildi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 5698 kez okundu.
Genel - 14:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.