TRAKTÖR KAZASINDA YARALANANLARA ZİYARET

Kazazedelerin yakınları Vali Akın’a yaşadıkları durumun tespiti ve tekrarının yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını talep ettiler. Kazayı öğrendikten sonra Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İş-Kur Müdürü Metin Ülgen Kaya, AEÜ Rektörü Vatan Karakaya, Üniversite Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük, rektör yardımcıları, İş-Kur Müdür yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal,  hastaneye gelerek yaralıları […]
Genel - 26 Temmuz 2018 22:26 A A

Kazazedelerin yakınları Vali Akın’a yaşadıkları durumun tespiti ve tekrarının yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını talep ettiler.

Kazayı öğrendikten sonra Kırşehir Valisi İbrahim Akın, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İş-Kur Müdürü Metin Ülgen Kaya, AEÜ Rektörü Vatan Karakaya, Üniversite Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük, rektör yardımcıları, İş-Kur Müdür yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal,  hastaneye gelerek yaralıları ziyaret etti.

 

Kazazedeleri Ziyarette Sağlık il müdürü Suat Türkoğlu, Başhekim Figen Tuncay ve yöneticiler hazır bulunarak son durumları hakkında bilgiler verdi

 

 

 

Hastane çıkışında görüşmek isteyen kazazede yakınlarını uzun uzun dinleyen Vali İbrahim Akın, Olayın bütün yönleriyle araştırıldığını, titizlikle incelendiğini ve soruşturmanın kısa süre içerisinde sonuçlanacağını bildirdi.

Önemli olan kimsenin hayati tehlikesinin olmamakla beraber yaşadıklarımızdan ders çıkartarak tekrarının yaşanmaması için tedbirleri almamız gerektiğini belirten Vali Akın, Yaşadıklarımızdan ibret alacağız tedbirimizi artıracağız dedi.

Çalışanların Traktörle taşınmasını eleştiren ailelerin varlığı ile beraber, Vali Akın aracına binmeden yanına gelen kalabalık kadın grup, Kendilerininde Üniversitede Aynı yöntemle iş edindiklerinin ve Şoför’ün bir suçunun olmadığını kendilerininde devamlı olarak yürümek istemedikleri için traktörü kullanmak istedikleri için kullanıldığını belirttiler. Ayrıca Olaya şahit olduklarını ve tekerin patlama sesinin duyulmasından sonra römorkun yan yattığını bu yönde kendilerininde şahitlik etmek istediklerini belirtmesi üzerine Vali Akın, Görüntülerin  inceleneceğini, ifadelerin tek tek alınacağını ve incelemenin her yönüyle ve titizlik içerisinde yönetileceğinin sözünü verdi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 8679 kez okundu.
Genel - 22:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.