TSO HEYETİNDEN TOBB ZİYARETİ

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve beraberindeki heyetin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiği bildirildi. TSO’dan yapılan yazılı açıklamada, kısa süre önce gerçekleştirilen Genel Kurul’da güven tazeleyen Ekicioğlu, Meclis Başkanı Mehmet Aydın, meclis ve yönetim kurulu üyelerinin, Hisarcıklıoğlu’na makamında ziyarette bulunduğu belirtildi. Ziyarette odanın Kırşehir‘de yürüttüğü çalışmalar hakkında […]
Genel - 9 Mayıs 2018 16:33 A A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve beraberindeki heyetin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiği bildirildi.

TSO’dan yapılan yazılı açıklamada, kısa süre önce gerçekleştirilen Genel Kurul’da güven tazeleyen Ekicioğlu, Meclis Başkanı Mehmet Aydın, meclis ve yönetim kurulu üyelerinin, Hisarcıklıoğlu’na makamında ziyarette bulunduğu belirtildi.

Ziyarette odanın Kırşehir‘de yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgi verildiği aktarılan açıklamada, Hisarcıklıoğlu’nun yeni dönemde TSO heyetine başarı dilediği kaydedildi.

Açıklamada, “Sayın Hisarcıklıoğlu Kırşehirheyetine yeni dönemde başarılar diledi. Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu da misafirperverliğinden dolayı TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederek, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.” denildi.

 

Comments

comments

Bu haber 6050 kez okundu.
Genel - 16:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.