TÜFEKLE YARALADILAR

Kervansaray Mahallesi Boztepe yolundaki evinin önünde Sırtından tüfekle yaralandı. Sebebi öğrenilemeyen bir nedenden dolayı, yaşları 18-20 aralığında 3 gencin karıştığı olayda H.M. (40) yi yaralayarak olay yerinden kaçtığı bilgisi alındı. Sığındığı evin Güvenlik güçlerine ve 112 acil servise haber etmesiyle ilk müdahale olay yerinnde yapılırken, Polis geniş çaplı araştırma başlattı. Yaralı H.M’nin sırtında saçmalar olduğu […]
Genel - 13 Mayıs 2018 00:14 A A

Kervansaray Mahallesi Boztepe yolundaki evinin önünde Sırtından tüfekle yaralandı.

Sebebi öğrenilemeyen bir nedenden dolayı, yaşları 18-20 aralığında 3 gencin karıştığı olayda H.M. (40) yi yaralayarak olay yerinden kaçtığı bilgisi alındı.

Sığındığı evin Güvenlik güçlerine ve 112 acil servise haber etmesiyle ilk müdahale olay yerinnde yapılırken, Polis geniş çaplı araştırma başlattı.

Yaralı H.M’nin sırtında saçmalar olduğu belirlenirken, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi hastanesi Acil Servisinde kontrol ve tedavisi yapılıyor.

Sıcak gelişme anında ve sonrasında olay yerinde silah sesleri geldiği bilgisi alınırken, Emniyet Güçleri olay yerinde  inceleme ve çalışma başlattı.

Comments

comments

Bu haber 5352 kez okundu.
Genel - 00:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.