Tulumunu Giyen Dr. Ahmet Hakkı Görevine Başladı!

Sağlık Bakanlığı tarafından birkaç aylığına Sudan’a görevlendirilen Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Uzman Hekim’ i Ahmet Hakkı görevini tamamlayarak Kırşehir’e döndü. Pandemi sürecinin başladığı günlerde Sudan’ a görevlendirilen Op.Dr. Ahmet HAKKI’ yı pandemi polikliniğinde tulum içerisinde muayene yaparken yakaladık. Kısa bir hoş geldin sohbetinin ardından Kırşehirin evladı Ahmet hoca şunları söyledi; ” Öncelikle siz […]
Genel - 16 Aralık 2020 13:51 A A
Sağlık Bakanlığı tarafından birkaç aylığına Sudan’a görevlendirilen Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Uzman Hekim’ i Ahmet Hakkı görevini tamamlayarak Kırşehir’e döndü.
Pandemi sürecinin başladığı günlerde Sudan’ a görevlendirilen Op.Dr. Ahmet HAKKI’ yı pandemi polikliniğinde tulum içerisinde muayene yaparken yakaladık.
Kısa bir hoş geldin sohbetinin ardından Kırşehirin evladı Ahmet hoca şunları söyledi;
” Öncelikle siz değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Zor bir dönemde Bakanlık tarafından Sudan’ daki çaresiz insanları muayene ve tedavi için gönderilmem benim için ne kadar gurur verici ise, doğup büyüdüğümüz memleketimden ayrı kalmak yıllardır sokaklarında aynı havayı teneffüs edip, sevincini, hüznünü paylaştığım, Hastanede hizmet ettiğim hemşerilerimin salgının ilk günlerinde yanında olamamakta beni bir o kadar üzdü.
Allah’ a şükür geçtiğimiz günlerde geldik memleketimizdeyiz yine Kırşehir’ li hemşerilerimizin sağlığına hizmet ediyoruz. Hastane’ de, parkta, caddede, alışveriş merkezinde yine onlarla birlikte olmak büyük bir hazine benim için. Onlarda özlemişler sağolsun bize hal hatır sormaları bizi görüp ilgi göstermeleri benim için hiçbir şeye değişilemeyecek kadar büyük bir mutluluk. Vatandaşlarımız şunu çok iyi bilsin Asil Türk Milleti tarihinde her türlü savaşı, felaketi birlik ruhu ile aşmıştır. İnşallah bu sürecide bir ve beraber olarak hep birlikte aşacağız içinizi ferah tutun ve tedbiri elden bırakmayın yeter. “

Comments

comments

Bu haber 27778 kez okundu.
Genel - 13:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.