Tüm Üniversite Öğrencilerine Kapılar Açıldı

Koronavirüs Salgını döneminde eğitimlerini uzaktan erişim ile sağlayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacı ve internet sıkıntısını en aza indirmek amacıyla AEÜ bilgisayar laboratuvarlarını ilimizde bulunan tüm öğrencilere açtı. Öğrenciler, Merkez Yerleşke (Bağbaşı) Fen Edebiyat Fakültesinde bulunan bilgisayar laboratuvarlarını rezervasyon.ahievran.edu.tr adresinden kayıt oluşturarak hafta içi 09:00 ile 17.00 saatleri arasında kullanabilecekler. Konu ile ilgili açıklama yapan Üniversite Rektörü Prof. Dr. […]
Genel - 28 Mayıs 2020 22:22 A A

Koronavirüs Salgını döneminde eğitimlerini uzaktan erişim ile sağlayan öğrencilerin bilgisayar ihtiyacı ve internet sıkıntısını en aza indirmek amacıyla AEÜ bilgisayar laboratuvarlarını ilimizde bulunan tüm öğrencilere açtı.

Öğrenciler, Merkez Yerleşke (Bağbaşı) Fen Edebiyat Fakültesinde bulunan bilgisayar laboratuvarlarını rezervasyon.ahievran.edu.tr adresinden kayıt oluşturarak hafta içi 09:00 ile 17.00 saatleri arasında kullanabilecekler.

Konu ile ilgili açıklama yapan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin öğrenci odaklı çalışmalarına ara vermeden devam ettiğini ve öğrencilerinin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduklarını dile getirdi. Öğrencilerin bu sistem sayesinde hem ödevlerini, hem çalışmalarını hem de sınavlarını kolay bir şekilde yapabileceklerini anlatan Rektör Karakaya, ülkemizin zor zamanlardan geçtiği bu günlerde eğitim camiası olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye çalıştıklarını vurguladı.

Comments

comments

Bu haber 11444 kez okundu.
Genel - 22:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.