TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN

Toplumun huzur ve güveni için, ilk önce kendi canı olmak üzere, sevdiklerinden, ailesinden, kıymetli olan ne varsa gözünü kırpmadan vazgeçen Kutsal vazife sahibi Polis Teşkilatımızın güzide temsilcilerini kutluyor, görevlerinde başarılarının devamını diliyoruz. Kırşehir emniyet Müdürlüğü ekiplerinin her an  her yerde huzuru tesis etmek için ne denli can hıraş mücadele ettiğini müşahade eden Basın mensupları olarak, […]
Genel - 10 Nisan 2018 11:33 A A

Toplumun huzur ve güveni için, ilk önce kendi canı olmak üzere, sevdiklerinden, ailesinden, kıymetli olan ne varsa gözünü kırpmadan vazgeçen Kutsal vazife sahibi Polis Teşkilatımızın güzide temsilcilerini kutluyor, görevlerinde başarılarının devamını diliyoruz.

Kırşehir emniyet Müdürlüğü ekiplerinin her an  her yerde huzuru tesis etmek için ne denli can hıraş mücadele ettiğini müşahade eden Basın mensupları olarak, takdire şayan çalışmalarının yanında olmaktan şeref duyduğumuzu gururla beyan ediyoruz.

Şerefli üniformanın kutsal vazifeyi ifa eden sahiplerinin ne denli zor şartlarda çalıştıklarını, bu mesleği Vatan sevgisi olmadan yapılamayacağını anlayarak, toplum olarak Polis Teşkilatına yardımcı olmanın toplumun önde gelen görevlerinden olduğunu düşünüyoruz.

Herkesin kendi polisi olan vicdanını kullanamadığı günümüzde hem dışardan gelecek hemde içeriden gelecek saldırılara 24 esasıyla karşı koyan ve mücadele eden Şanlı Türk Polisinin 173. Kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

Comments

comments

Bu haber 8894 kez okundu.
Genel - 11:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.