TÜRK SAĞLIK-SEN’DEN SAĞLIKTA FETÖ UYARISI

Türk,  Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yusuf Aydın, sağlıkta yapılacak atamalarda FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olan kişilere dikkat edilmesinin önemine dikkat çekti. ​Aydın yaptığı açıklamada, “Kırşehir İlimizde; Sağlıkta yeni yapılanma gereği, 1 Sağlık Müdürü  2 Başkan 3 Başkan yardımcısı 5 Uzman ataması yapılacak. Ayrıca Hastane Başhekimleri ve Müdürlerininde bu dönemde atamaları yapılacak atamayı yapacak yetkili […]
Genel - 19 Ekim 2017 10:48 A A

Türk,  Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yusuf Aydın, sağlıkta yapılacak atamalarda FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olan kişilere dikkat edilmesinin önemine dikkat çekti.
​Aydın yaptığı açıklamada, “Kırşehir İlimizde; Sağlıkta yeni yapılanma gereği, 1 Sağlık Müdürü  2 Başkan 3 Başkan yardımcısı 5 Uzman ataması yapılacak. Ayrıca Hastane Başhekimleri ve Müdürlerininde bu dönemde atamaları yapılacak atamayı yapacak yetkili organları buradan uyarıyoruz. Yaptığınız atamalar sizlerin aynası olacaktır. Hata affedilir ama ihanet  asla affedilmez geçmiş dönemde yaptığınız atamaların bir çoğu fetö dan ihraç edildi yada hüküm giydi. Bu bir kere yapılırsa hatadır ama ikinci kez tekrarlanırsa ihanettir atama yaptığınız her kişiyi çok iyi inceleyin fetö ihanet çetesi ile en küçük bir yakınlığı  varsa devlet idaresine kesinlikle yaklaştırmayın çünkü sizinle birlikte atama yapılan her kişiyi bizde didik didik inceleyeceğiz şaibeli bulduklarımızı deşifre edeceğiz. Vatan ve millet sizin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama bizim için çok kıymetli. BU  ATAMALARDA SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN YENİ KAPI RUHUNA YAKIŞIR TAVIR SERGİLEYECEGİNİZE GÜVENİMİZ TAMDIR.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 6788 kez okundu.
Genel - 10:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.