“Türkiye Güven Huzur Uygulaması 2018-2”

Ülke genelinde yürütülen Türkiye Güven Huzur Uygulaması’nda, Kırşehir‘de de 2 bin 357 şahsın Genel Bilgi Taraması (GBT) kontrolü yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, suç işleme amacında olanların, aranan şahısların yakalanması ve trafik uygulamaları amacıyla ülke genelinde “Türkiye Güven Huzur Uygulaması 2018-2” kapsamında Kırşehir‘de de çeşitli uygulamalar gerçekleştirildi. Uygulamalar sırasında kentte vatandaşların yoğun kullandığı bulvar, […]
Genel - 31 Mart 2018 22:51 A A

Ülke genelinde yürütülen Türkiye Güven Huzur Uygulaması’nda, Kırşehir‘de de 2 bin 357 şahsın Genel Bilgi Taraması (GBT) kontrolü yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, suç işleme amacında olanların, aranan şahısların yakalanması ve trafik uygulamaları amacıyla ülke genelinde “Türkiye Güven Huzur Uygulaması 2018-2” kapsamında Kırşehir‘de de çeşitli uygulamalar gerçekleştirildi.

Uygulamalar sırasında kentte vatandaşların yoğun kullandığı bulvar, cadde, alışveriş merkezleri ve çevrelerinde yayalara yönelik ekipler görevlendirildi, çalışmada 26 ekip ve 144 polis görev aldı.

Ekipler farklı noktalarda 2 bin 357 şahsın Genel Bilgi Taraması (GBT) kontrolünü yaptı.

Trafik ekipleri ise 198 aracı kontrol ederken, 41 araca adli, idari ve trafik ihlali nedeniyle cezai işlem uyguladı.

Ayrıca 49 iş yeri kontrol edilirken, 4 iş yerine de bin 36 lira para cezası kesildi.

Comments

comments

Bu haber 5251 kez okundu.
Genel - 22:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.