Türkiyem TV Test Yayınına Başladı

Türkiyem TV Genel Müdürü  Hakan Ünser, “Haberciliği ve basın yayın ilkelerini önemseyen yandaş olmayan yayın yapmayı hedefliyoruz” dedi. Türkiyem TV’ninyayın hayatına başladığını aktaran Hakan Ünser, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bilindiği üzere Türkiyem TV daha önce de yayındaydı. Şimdi yeniden yayın hayatına başlıyor. Yeni stüdyomuza taşındık. Yeni teknik ekipmanlar aldık. Hem idari anlamda hem teknik anlamda yenilendik […]
Genel - 24 Aralık 2018 22:32 A A

Türkiyem TV Genel Müdürü  Hakan Ünser, “Haberciliği ve basın yayın ilkelerini önemseyen yandaş olmayan yayın yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Türkiyem TV’ninyayın hayatına başladığını aktaran Hakan Ünser, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bilindiği üzere Türkiyem TV daha önce de yayındaydı. Şimdi yeniden yayın hayatına başlıyor. Yeni stüdyomuza taşındık. Yeni teknik ekipmanlar aldık. Hem idari anlamda hem teknik anlamda yenilendik ”

Türkiye’nin ilgiyle izlediği bir kanal ortaya çıkacağını belirten Ünser şunları kaydetti:

“Uydu yayını yapıyoruz. Uydunun ulaştığı dünyadaki ve Türkiye’deki her Türk’e bir kültür hizmeti sunmak istiyoruz. Çok iddialı programlar hazırlıyoruz. Herkesin beğenisini kazanacak programlarımız olacak. Daha önce Türkiye’de olmayan ve ses getireceğine inandığımız ilgiyle izlenecek yarışma programımız olacak. Kamuoyunun yakından tanıdığı ve takdir ettiği isimlerle milletimizin karşısına çıkacağız. İnsanımızın eksikliğini duyduğu farklı bakış açıcısı ortaya koyan haber verme ve kültürel değerlerimizi ön planda tutan bir anlayışla yayın yapacağız.”

CANLI YAYIN İÇİN TIKLAYINIZ
Frekans bilgileri;
Frekans:12265
Polarizasyob: Vertical/Dikey
Symbol rate: 27500
FEC 5/6
Türksat 4/A

Comments

comments

Bu haber 12278 kez okundu.
Genel - 22:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.