TÜRKİYE’NİN EN GENÇ MUHTAR ADAYI HÜSEYİN UĞURLU

2019 YEREL Mahalli İdareler seçimine 3 ay bir süre kalırken Belediye Başkan Adaylarının netleşmesinden sonrada muhtar adayları kendilerini tanıtmaya başlayarak seçim stardı verdiler. Türkiye’nin en genç muhtar adayı olarak Kırşehir Ahi Evran Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Uğurlu, iddialı bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin en genç muhtar adayı kesinlikle benim diyen Ahi Evran […]
Genel - 11 Aralık 2018 20:28 A A

2019 YEREL Mahalli İdareler seçimine 3 ay bir süre kalırken Belediye Başkan Adaylarının netleşmesinden sonrada muhtar adayları kendilerini tanıtmaya başlayarak seçim stardı verdiler.

Türkiye’nin en genç muhtar adayı olarak Kırşehir Ahi Evran Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Uğurlu, iddialı bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye’nin en genç muhtar adayı kesinlikle benim diyen Ahi Evran Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Uğurlu, “Seçme ve seçilme yaşı bildiğiniz üzere 18’e indirilmişti. Ve bizde Türkiye Cumhuriyeti gençleri olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın bize verdiği bu görevi layıkıyla yerine getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Görevi almaya değil, hizmet yapmaya geliyoruz diyen Ahi Evran Mahallesi Muhtar Adayı Hüseyin Uğur’lu,  projelerinden bahsederek, “6 ana projemiz mevcut, kısa sürecek demiyorum ama kesinlikle imkansız olmayan hedeflerimiz.

Devletimizin daim olması ve büyümesi için herkes elinden gelen işi Aşk ile yapmalı diye düşündüğüm için Devletimizin giriş kapısı olan Muhtarlığı genç, dinamik, heyecan ve aşk içerisinde sürdüreceğime inanıyorum.

Türkiye’nin en genç muhtar adayı Uğurlu’nun bende varım dediği muhtarlık adayı yarışındaki projeleri;

1- Bizim çocuklarımızın parklarda rahatça oynayabilmesi için mahallemizdeki parklarda  güvenlik görevlisi olmasını sağlayarak  çocuklarımızın güvenliğini tesis ederek, uyuşturucu batağına düşürmek için fırsat arayan ve parkları mesken tutmak isteyen odaklardan gelecek nesilleri muhafaza edeceğiz.

2-  Mahallemizin kadınlarının üretebileceği Organik Tarım tarım el emeği göz nuru ürünlerinin satılabileceği satış ortamı tahsis edeceğiz.

3- Mahallemize ait dayanışma derneği ve merkezi kuracağız. Belediye Hayır Evi’nin modellemesini yapacağımız merkezde Mahalleli o merkeze ihtiyaç fazlalarını getirecek ve ihtiyaç sahiplerinin kimsenin bilgisi dahilinde olmadan ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

4- Bizim gelenek ve göreneklerimize göre cenaze evinde yemek pişmez. Biz bu sorunu çözmek için mahallemdeki cenazelerin yemek ihtiyacını karşılamak için  “yas evi hizmet merkezi” kuracağız.

5- Parklarımızda Gönül Kahveleri ve kütüphaneler kuracağız. Burada annelerimiz çocuklarıyla keyifli zaman geçirecekler…

6- Özellikle Sırrı Kardeşler İlkokuluna bağlanan, Ahi Evran bulvarına sinyalizasyon için gereken çalışmaları yaparak, sıkışık olan trafikte keşmekeşliği ortadan kaldıracağız.

GÖREV ALMAK İÇİN DEĞİL, İNSANLARI MUTLU ETMEK İÇİN BU YOLDAYIZ…

Comments

comments

Bu haber 14239 kez okundu.
Genel - 20:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.