UFUK HOCA YILDIZLAR KARMASINDA

Ülkenin dört bir yanından gelen davetlerle sevenleriyle buluşan KIRIK OK kitabının yazarı, hemşerimiz, sevilen yazar UFUK CENGİZ hem sahne sanatlarındaki üstün performansı hem Türkiye’de ilk defa yapılan bir çalışma olan Göktürk alfabesi ile yazdığı kitabının imza günlerinde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Kayseri büyükşehir belediyesinin organize ettiği Kayseri 1. Kitap fuarında Türkiye’nin sayılı yazarlarıyla beraber sevenleriyle […]
Genel - 3 Ekim 2017 14:00 A A

Ülkenin dört bir yanından gelen davetlerle sevenleriyle buluşan KIRIK OK kitabının yazarı, hemşerimiz, sevilen yazar UFUK CENGİZ hem sahne sanatlarındaki üstün performansı hem Türkiye’de ilk defa yapılan bir çalışma olan Göktürk alfabesi ile yazdığı kitabının imza günlerinde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Kayseri büyükşehir belediyesinin organize ettiği Kayseri 1. Kitap fuarında Türkiye’nin sayılı yazarlarıyla beraber sevenleriyle buluşacak.

15 Ekim saat 16.00 da Yunus Emre ve Aşk – SÖYLEŞİ side yapacak olan yazarımız Kırşehir’de projelerinin başlayacağının müjdesini de verdi.

3 Ekim Salı günü Kırşehir UMKE de meddah gösteri yapacak olan Ufuk Cengiz 5 Ekimde Van da yapılacak olan ERCİŞ KİTAP GÜNLERİYLE okurlarıyla buluşacak.

Kırşehir de sanat ve sanatçı üretmek için yoğun çaba harcayan Ufuk Cengiz in başarıları ilerleyen günler de daha çok konuşulacağa ve daha önce aldığı uluslararası ödüllerin yenisini ülkemize kazandıracağa benziyor.

 

 

Comments

comments

Bu haber 11939 kez okundu.
Genel - 14:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.