UİGAD İÇ ANADOLU TEŞKİLATI GENİŞLİYOR

Yurt çapında teşkilatlanmasını sürdüren ve en hızlı yapılanmayı İç Anadolu’da tamamlayarak bütün illerde temsiciliklerini oluşturan Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD), Aksaray’da tecrübeli gazeteci Ali Genç’in liderliğinde yönetimini oluşturarak faaliyetlerine başladı. Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Aksaray Temsilciliği yönetiminde görev dağılımı yapıldı. UİGAD Genel Başkanlığından yapılan açıklamada ; “Aksaray İl Temsilcimiz Ali Genç […]
Genel - 16 Kasım 2018 12:29 A A

Yurt çapında teşkilatlanmasını sürdüren ve en hızlı yapılanmayı İç Anadolu’da tamamlayarak bütün illerde temsiciliklerini oluşturan Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD), Aksaray’da tecrübeli gazeteci Ali Genç’in liderliğinde yönetimini oluşturarak faaliyetlerine başladı.

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Aksaray Temsilciliği yönetiminde görev dağılımı yapıldı.

UİGAD Genel Başkanlığından yapılan açıklamada ;

Aksaray İl Temsilcimiz Ali Genç nezdinde yapılan teşkilatlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Buna göre, Aksaray İl Temsilciliği’nde görev dağılımı şöyle oldu;
İl Temsilcisi Ali Genç,
İl Temsilcisi Yardımcısı Celil Acar,
Genel Sekreter Mücahit Mercan,
yönetim kurulu üyeleri;
Mustafa Avcı, Savaş Ulukaya, Vedat Tunç,
Psikolog Hasan İnce.

İl Temsilcimiz Ali Genç, Aksaray ve ülke için en iyi hizmetleri yapmaya çalışacaklarını söyledi. UİGAD Genel Başkanımız İzzet Aydın da, Ali Genç’e teşekkür ederek, yönetimde görev alanlara başarılar diliyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 6854 kez okundu.
Genel - 12:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.