UİGAD’IN GAZETESİ “HABERCİ” YAYIN HAYATINA BAŞLADI

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) bünyesinde hazırlanan “Haberci” adlı gazete, yayın hayatına başladı. UİGAD, internet medyası alanında sürdürdüğü faaliyetlere ek olarak yazılı medyayı da göz ardı etmiyor. Derneğin aylık gazetesi Haberci, 14 Şubat 2019 tarihinde yayın hayatına başladı.   Haberci, her ay düzenli olarak basılacak. Gazetede derneğin faaliyetleri dışında internet gazeteciliği ve internet […]
Genel - 15 Şubat 2019 13:45 A A

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) bünyesinde hazırlanan “Haberci” adlı gazete, yayın hayatına başladı.

UİGAD, internet medyası alanında sürdürdüğü faaliyetlere ek olarak yazılı medyayı da göz ardı etmiyor. Derneğin aylık gazetesi Haberci, 14 Şubat 2019 tarihinde yayın hayatına başladı.

 

Haberci, her ay düzenli olarak basılacak. Gazetede derneğin faaliyetleri dışında internet gazeteciliği ve internet medyası çalışanları hakkında haberler de yer alacak. Ayrıca; dernek yönetimi, il temsilcileri ve üyelerinin yazıları da bulunacak. Tasarımı ve içeriği ile göz dolduran Haberci’nin ücreti 10 lira olarak belirlendi.


UİGAD Genel Başkanı İzzet Aydın, derneğin giderek büyüdüğünü belirterek, yaptıkları faaliyetlerin kamuoyuna duyurulması ve yazılı kayıtlarının bulunması amacıyla “Haberci” adlı gazete hazırlamayı düşündüklerini söyledi. Haberci’de internet medyasında faaliyet gösteren her kesimden haber ve yazıların bulunacağını ifade etti. Aydın, gazetenin hazırlanması ve basılmasında emeği geçenlere de teşekkür etti.

Comments

comments

Bu haber 6535 kez okundu.
Genel - 13:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.