ÜLKÜ OCAKLARINDAN UYUŞTURUCUYA HAYIR

Ülkü Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı, gençliğin baş düşmanı olan uyuşturucunun zararları ve ailelilerin üzerine düşen görevleri anlatan tiyatro gösterimi Ahi Evran Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda yapacak. Saat 19.00 da başlayacak ve tek perde 1 saat sürecek oyuna tüm Kırşehir halkı davet edildi. Terör örgütünün finansman kaynağının büyük bölümünün uyuşturucu satıcılarından sağladığını belirten […]
Genel - 15 Nisan 2018 19:24 A A

Ülkü Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı, gençliğin baş düşmanı olan uyuşturucunun zararları ve ailelilerin üzerine düşen görevleri anlatan tiyatro gösterimi Ahi Evran Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda yapacak.

Saat 19.00 da başlayacak ve tek perde 1 saat sürecek oyuna tüm Kırşehir halkı davet edildi.

Terör örgütünün finansman kaynağının büyük bölümünün uyuşturucu satıcılarından sağladığını belirten Ülkü Ocakları Kırşehir İl Başkanı Ahmet Akbayır, “Ülkü Ocakları olarak uyuşturucuya karşı her şart ve zeminde mücadele edeceğiz. Ne yazık ki son zamanlarda bizleri kaygılandıran, evlerimize ateş düşüren madde bağımlılığı artsa da umutluyuz. Çünkü en değerli varlıklarımızı bizlerden almaya çalışanlara Ülkü Ocakları müsaade etmeyecektir.” dedi.

Kırşehir gençliğine her platform ve her fırsatta Uyuşturucunun zararlarını anlatan ve çeşitli yollarla mücadeleyi aktaran Kırşehir Ülkü Ocakları İl Başkanlığından alınan bilgiye göre Sosyal ve Kültürel etkinliklerle beraber Uyuşturucuya açılan savaş yayılarak devam edecek.

Comments

comments

Bu haber 7461 kez okundu.
Genel - 19:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.