ÜNİVERSİTEMİZİN BİRİMLERİNİ YAKINDAN TANIYALIM

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin (KAEÜ) düzenlediği üniversite-şehir buluşması etkinliğinde, tarım ve jeotermal alanında bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak pilot projeler  başta olmak üzere bütün bölümlerini tanıtıldığı organizasyonlar yaptı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin (KAEÜ) düzenlediği üniversite-şehir buluşması etkinliğinde, tarım ve jeotermal alanında bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak pilot projeler tanıtıldı.Cacabey Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte, üniversiteye bağlı fakülteler ve yüksekokullarda hazırlanan […]
Manşet Haberleri - 5 Mayıs 2019 22:51 A A

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin (KAEÜ) düzenlediği üniversite-şehir buluşması etkinliğinde, tarım ve jeotermal alanında bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak pilot projeler  başta olmak üzere bütün bölümlerini tanıtıldığı organizasyonlar yaptı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin (KAEÜ) düzenlediği üniversite-şehir buluşması etkinliğinde, tarım ve jeotermal alanında bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak pilot projeler tanıtıldı.Cacabey Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte, üniversiteye bağlı fakülteler ve yüksekokullarda hazırlanan projeler ve yapılan çalışmaların anlatıldığı stantlar kuruldu. Ziyaretçilere stantlarda pilot üniversite projeleriyle ilgili broşür dağıtılarak bilgi verildi.

Kırşehir Aktüel paylaştı: 3 Mayıs 2019 Cuma

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDEN KIRŞEHİR TURİZMİNE BÜYÜK DESTEK

Üniversite Kent buluşması açılış konuşmasında Geçen hafta yaptığı yurt dışı ziyaretlerindeki çalışmaları aktaran Rektör Vatan Karakaya, Avusturya,Almanya, İsviçre merkezli ziyaretlerde Turizm firmalarıyla görüşmeler yaptıklarını, Kırşehir Jeotermalini değerlendireceklerini ifade etti.
Bölge olarak kalkınmayı hedeflediklerini ve Ülke ekonomisine katkı sunacak çalışmalar yaptıklarını ifade eden Karakaya, Seracılık alanda kullanıma sunacakları yatırımlarla hızlı ve kaliteli ilerleyişi devam ettireceklerini söyledi.

REKTÖR KARAKAYA

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDEN KIRŞEHİR TURİZMİNE BÜYÜK DESTEKÜniversite Kent buluşması açılış konuşmasında Geçen hafta yaptığı yurt dışı ziyaretlerindeki çalışmaları aktaran Rektör Vatan Karakaya, Avusturya,Almanya, İsviçre merkezli ziyaretlerde Turizm firmalarıyla görüşmeler yaptıklarını, Kırşehir Jeotermalini değerlendireceklerini ifade etti. Bölge olarak kalkınmayı hedeflediklerini ve Ülke ekonomisine katkı sunacak çalışmalar yaptıklarını ifade eden Karakaya, Seracılık alanda kullanıma sunacakları yatırımlarla hızlı ve kaliteli ilerleyişi devam ettireceklerini söyledi.

Kırşehir Aktüel paylaştı: 3 Mayıs 2019 Cuma

TÜM BİRİMLERİYLE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNE SAHİP İLK VE TEK ÜNİVERSİTENİN KALİTE BİRİMİ

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu

Comments

comments

Bu haber 6432 kez okundu.
Manşet Haberleri - 22:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.