ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUKLARIN EĞİTİCİ EĞİTMENLİĞİ

Ahi Evran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından verilecek olan ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUKLARIN EĞİTİCİ EĞİTMENLİĞİ kursları başlıyor. Toplam 80 saat sürecek olan ve her ayın ilk haftası başlayan kayıtlarla gruplar tamamlandığında AESEM binası Cacabey Yerleşkesinde gerçekleşecek olan ücretli kurs sonunda EĞİTİM SERTİFİKASI verileceği bilgisi edinildi. 15-20 kişi ile sınırlı olacak kurs gruplarında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet […]
Genel - 9 Ekim 2018 14:47 A A

Ahi Evran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından verilecek olan ÜSTÜN YETENEKLİ ÇOCUKLARIN EĞİTİCİ EĞİTMENLİĞİ kursları başlıyor.

Toplam 80 saat sürecek olan ve her ayın ilk haftası başlayan kayıtlarla gruplar tamamlandığında AESEM binası Cacabey Yerleşkesinde gerçekleşecek olan ücretli kurs sonunda EĞİTİM SERTİFİKASI verileceği bilgisi edinildi.

15-20 kişi ile sınırlı olacak kurs gruplarında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet ve özel okullarda açılan destek odalarında görev yapacak öğretmenler başta olmak üzere alana ilgi duyan ve belirtilen alanlarda öğrenim gören öğrencilere Üstün Yetenekliler Eğitimini bilimsel, işlevsel ve yetkin bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla eğitim verilecek.

Başvuru için AESEM web sayfası veya sekreteryadan ön kayıt yaptırılabileceği bildirildi.

Comments

comments

Bu haber 8027 kez okundu.
Genel - 14:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.