UYARIYORUZ !!! BUZLANMAYLA MÜCADELE YAPILMIYOR

Haritada görülen bölgenin karla mücadelesini üstlenen firmanın araçları bu gece yoğun buzlanma olan bölgelerde bile çalışma yapmazken, bu kış boyu mücadele edecek izlenimi de vermiyor. BÜTÜN BÖLGEDE AKTİF OLAN SADECE BİR ARAÇ MOBİL OLARAK KAZA OLAN BÖLGEYE GİDİYOR. Her sene on binlerce aracın geçiş yaptığı yollarımız da sert geçen kış şartlarında onlarca ölümlü ve yaralanmalı […]
Genel - 21 Kasım 2017 23:27 A A

Haritada görülen bölgenin karla mücadelesini üstlenen firmanın araçları bu gece yoğun buzlanma olan bölgelerde bile çalışma yapmazken, bu kış boyu mücadele edecek izlenimi de vermiyor. BÜTÜN BÖLGEDE AKTİF OLAN SADECE BİR ARAÇ MOBİL OLARAK KAZA OLAN BÖLGEYE GİDİYOR.

Her sene on binlerce aracın geçiş yaptığı yollarımız da sert geçen kış şartlarında onlarca ölümlü ve yaralanmalı kazanın sebebi olan buzlanmalar ve yoğun kar yağışı için, ihaleyi alan firmanın araçları tuzlama ve solüsyon atma işini yapmayarak büyük bir felakete davetiye çıkartıyor.

Gerekli birimlerin tedbir alması ve büyük felaketlere yol açılmadan çalışmaların yapılması için ihbar niteliğinde yaptığımız haberimizin takipçisi olacağımızı bildiririz.

 

Comments

comments

Bu haber 6250 kez okundu.
Genel - 23:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.