Vali Akın Huzurevini Ziyaret Etti

Vali Akın Huzurevini Ziyaret Etti
Manşet Haberleri - 13 Aralık 2019 09:56 A A

Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın, huzurevi sakinleri ile kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıda konuşan Vali İbrahim Akın, huzurevi sakinleri ile aynı sofrayı paylaşmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi.

Huzurevi sakinlerini sık sık ziyaret edip, onlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Vali İbrahim Akın, “Devletimiz, büyüklerimizin hayatlarını mutlu ve huzurlu şekilde sürdürmeleri için gereken tüm imkânları sağlamaktadır. Bizler de kendileriyle sürekli bir araya gelerek onların bilgi ve tecrübelerinden istifade ediyoruz. Biz büyüklerimizi kendi ailemiz gibi görüyoruz.” dedi.

Ayrıca, Kasım ayında Antalya’da düzenlenen turnuvada Türkiye 2.’si olan Kırşehir Huzurevi Bocce Takımını da tebrik eden Vali Akın, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nca yürütülen ‘Aktif Yaşlanma Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen Bocce Turnuvasında Türkiye 2.’si olan Huzurevi Bocce takımımızı tebrik ediyorum. Büyüklerimizin azimle, büyük çalışmayla yakaladığı bu başarının örnek olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara, Huzurevi Müdürü Fatih Göçer ve Huzurevi yöneticilerinin yer aldığı kahvaltı programı, Vali Akın ve eşi Saliha Akın’ın Huzurevi sakinleriyle sohbet etmeleri ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 2857 kez okundu.
Manşet Haberleri - 09:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.