Vekil İlhan’dan Yılbaşı Mesajı

Kırşehir CHP Milletvekili Metin İlhan yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, yeni yılda her şeyin çok güzel olması temennisinde bulundu.
Manşet Haberleri - 31 Aralık 2019 12:22 A A

Kırşehir CHP Milletvekili Metin İlhan yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında, yeni yılda her şeyin çok güzel olması temennisinde bulundu.

Vekil İlhan mesajında;

“Tüm dünyada ve ülkemizde barış, kardeşlik dolu güzel günler yaşayacağımız, mutlu yarınları hep bir arada göreceğimiz, nice yeni yıllar olması umuduyla 2020 yılını karşılıyoruz.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de derin etkileri olan ekonomik krizin ve her açıdan ülkemizi, halkımızı olumsuz yönde etkileyen ne varsa hepsinin yerini; güzel anılara, mutluluk, keyif ve refah dolu günlere bırakmasını temenni ediyorum.

Yeni yılda; ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan hoşgörü ve saygı çerçevesinde bir arada beraberlik ve dayanışma içinde adil olmayı, özgür düşüncenin ve barışın egemen olduğu, hak, hukuk ve eşitlik ilkeleri doğrultusunda adaletin hüküm sürdüğü aydınlık bir geleceğe ulaşmayı diliyorum.

Bu düşünceler ışığında; 2020 yılının tüm dünya için umut dolu bir yıl olması ve her şeyin çok daha güzel olacağı mutlu bir dört mevsim yaşatması temennisiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 5538 kez okundu.
Manşet Haberleri - 12:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.