VİCDANINIZ RAHAT MI ?

Demir tavın da dövülmez mi ? Neden bunca vakit aksatıldı, milletin ağzın da tek cümle var ; bu kadar adamla bu kadar hızlı yürüyecekti bu işler neden yıllardır zulüm eder gibi muamele gördük. Geceli gündüzlü çalışma ihtimaliniz varken neden tek kamyon tek kepçe 3-5 işçi ile koca koca şantiyeleri bekletip durdunuz. Kültür merkezi etrafı tıka […]
Genel - 15 Eylül 2017 21:38 A A

Demir tavın da dövülmez mi ?

Neden bunca vakit aksatıldı, milletin ağzın da tek cümle var ; bu kadar adamla bu kadar hızlı yürüyecekti bu işler neden yıllardır zulüm eder gibi muamele gördük.

Geceli gündüzlü çalışma ihtimaliniz varken neden tek kamyon tek kepçe 3-5 işçi ile koca koca şantiyeleri bekletip durdunuz.

Kültür merkezi etrafı tıka basa işçi dolu, yüzlerce işçi var, aynı kalabalık neden uzun çarşıya girmedi ? Esnaf kan ağlarken sizin vicdanınız sızlamadı mı ? diyebilirsiniz ki Biz kültür merkezinin firmalara verdik, gördük ki firma işçisinden çok belediye formalı çalışanlar bulunuyor meydan da.

Hiç bir mazeret Başarının yerini tutamaz. 

Şehir köstebek yuvası gibi, girilen yer belli değil çıkılan yön belli değil, işler bitince ne olacağı da meçhul. ama bu kadar yanlış giden işlerin arasında size göre tek suçlu var oda yapılan yanlışları eleştirenler.Siz işleri ağırdan aldıkça millet kan ağladı ruhunuz duymadı, sabır dediniz millet ortadan çatladı. bu işlerin tamamını birden yapacak personel yok diyorsanız birini bitirin birine başlayın, yolun birisini yapın diğerine geçin. arkanızdan kovalayan mı vardı, sağlam bozuk demediniz ne varsa söktünüz, şehri hallaç pamuğu gibi kaldırıp attınız. işler zamanında yetişmediği gibi festival zamanına gelince bi gayret bi humma millet onuda anlamadı, size hak veren üç beş kişiyi de kaybettiniz. madem gece de çalışılıyor du milleti iki yıldır neden perişan ettiniz sorusunu sormaya zorladınız.

Kaldırımı ihaleye verdiyseniz belediyenin işçileri alanda ne iş yapar ?

Eğer işleri yetiştirip teslim etmek için işçileri dahil ettiyseniz, bu zamana kadar neden dahil etmediniz ?

Diğer kamu kuruluşlarından destek istediniz mi ?

İstediyseniz size destek verdiler mi?

vermedilerse sebebi nedir ?

hepimiz bu şehrin ortaklarıyız, sizin planlarınızın aksaması veya sizin plansızlığınız her kesimi her şahsı ilgilendirir.

Uzun çarşının kan ağlaması bütün şehir e yansıyor, caddeyi oyup bıraktınız, bunun için sizi eleştiren esnafa ceza kestiniz. sizin AHİ lik anlayışınız böylemi ?

Ahilik bayramı kültür merkezi bitince olacak mı zannediyorsunuz? Ahi esnafı BİTTİ. kirasını verecek esnaf bir elin parmağını geçmez. Bu işin vebali de sosyal medyada çalışılıyor fotoğrafları ile ödenmez.

 

 

Comments

comments

Bu haber 6868 kez okundu.
Genel - 21:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.