Yağız Pilottan KIRŞEHİR

Türkiye’nin doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerini dünya çapında tanıtabilmek amacıyla bir araya gelen Drone (insansız hava aracı) operatörleri bir proje başlattı. Türkiye’yi ulusal ve uluslararası platformlarda öne çıkarmak için çalışmaya başladılar. Kırşehir’de tek lisanslı drone pilotu olan Yağız Kürşat KILIÇASLAN ’da çalışmalara destek vermek için kolları sıvadı, ilk olarak Kırşehir’in gün batımında havadan görüntüsünü yayınlayan […]
Genel - 23 Temmuz 2017 16:26 A A

Türkiye’nin doğal, tarihi ve kültürel güzelliklerini dünya çapında tanıtabilmek amacıyla bir araya gelen Drone (insansız hava aracı) operatörleri bir proje başlattı. Türkiye’yi ulusal ve uluslararası platformlarda öne çıkarmak için çalışmaya başladılar.

Kırşehir’de tek lisanslı drone pilotu olan Yağız Kürşat KILIÇASLAN ’da çalışmalara destek vermek için kolları sıvadı, ilk olarak Kırşehir’in gün batımında havadan görüntüsünü yayınlayan pilotumuz hazırladığı iki buçuk dakikalık klibi yayınladı. Şehrimizin önemli noktalarını havadan görüntüleyen Yağız Kürşat KILIÇASLAN; “Amacımız bulunduğumuz şehirleri ziyaret etmek isteyen insanlara ya da ziyaret edemeyenlere tarihi ve kültürel güzelliklerimizi göstermek, biz bu projeye başlarken öncelikle şehrimize sonra ülkemize ne katabiliriz düşüncesiyle yola çıktık. İnşallah uluslararası platformlarda şehrimizin ve ülkemizi hak ettiği yere ulaştırırız. Ayrıca başta Kırşehir Valimiz ve Kırşehir İl Emniyet Müdürümüz başta olmak üzere çalışmalarda destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.” Dedi.

Görüntüleme ve prodüksiyon alanında kısır bir döngüde olan Kırşehir’de yaptığı vizyonlu çalışmaları ve ilimizi tanımak için gösterdiği çabalarından dolayı  başarılı pilotumuz  Yağız Kürşat KILIÇASLAN’a KIRŞEHİR AKTÜEL ailesi olarak  teşekkür ediyor, yapacağı birbirinden güzel çalışmalar için şimdiden başarılar diliyoruz.

Comments

comments

Bu haber 8704 kez okundu.
Genel - 16:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.