Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Hizmete Açıldı

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 3 Nisan 2017 pazartesi günü itibariyle hizmete açıldı. Haftanın üç günü bayanlara, üç günü de baylara hizmet verecek olan yarı olimpik yüzme havuzunda çalışma programı şu şekilde: Pazartesi halka kapalı olacak ve genel temizlik yapılacak olan havuzda; Salı, Perşembe, Cumartesi günleri bayan günü; Çarşamba, […]
Genel - 8 Nisan 2017 13:23 A A

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 3 Nisan 2017 pazartesi günü itibariyle hizmete açıldı.

Haftanın üç günü bayanlara, üç günü de baylara hizmet verecek olan yarı olimpik yüzme havuzunda çalışma programı şu şekilde: Pazartesi halka kapalı olacak ve genel temizlik yapılacak olan havuzda; Salı, Perşembe, Cumartesi günleri bayan günü; Çarşamba, Pazar, Cuma günleri bay günü şekilde olacak ve sabah 10:00, akşam 21:30 saatleri arasında hizmet verecek. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bir buçuk saatlik dilimler halinde 10:00‐ 11.30 ilk seansı ile başlayıp 20:00‐ 21:30 seansı ile son bulacak. Yarı Olimpik Yüzme havuzuna giriş yapmak isteyen vatandaşların üyelik formunu havuzdaki görevlilerce temin etmek suretiyle, 5 sağlık formunu aile hekimlerinden, üyelik formunu ise havuz danışma görevlileri yardımıyla istenilen bilgileri vermek suretiyle bir defaya mahsus 10 TL ücret vererek üyeliklerini tamamlamış olacaklar. Havuz Giriş Ücretleri ise; sivil 10 TL, öğrenci ve sporcu 8 TL, 1. derece şehit yakını 5 TL, Gaziler 5 TL, engelli katılımcı 5 TL, Kulvar Ücreti Maksimum 12 kişi 100 TL, Eğitim seansları saatlik 25 TL ( Giriş ve Üyelik Ücretleri hariç) olarak uygulanacak.

 

Comments

comments

Bu haber 11612 kez okundu.
Genel - 13:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.