YAŞAR BAHÇECİ ZAFER BAYRAMI MESAJI

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Bahçeci mesajında, Türk milletinin şanlı tarihinin dönüm noktalarından birini oluşturan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşadıklarını belirtti. Tarihe altın harflerle geçen ve Türk milletinin azim ve kararlılığının tüm dünya uluslarına ilan edildiği bu anlamlı zaferin […]
Genel - 29 Ağustos 2018 19:36 A A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci,30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Bahçeci mesajında, Türk milletinin şanlı tarihinin dönüm noktalarından birini oluşturan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın yıl dönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşadıklarını belirtti.

Tarihe altın harflerle geçen ve Türk milletinin azim ve kararlılığının tüm dünya uluslarına ilan edildiği bu anlamlı zaferin kazanılmasında vatanı ve bayrağı uğruna canlarını seve seve feda eden tüm şehitleri, minnetle ve şükranla andıklarını vurgulayan Bahçeci, şunları kaydetti:

“Dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin birliğine, ülkemizin bütünlüğüne ve kardeşliğimize kast eden saldırılara ve terör eylemlerine karşı, aziz Milletimiz gereken cevabı vermiş ve vermeye de devam edecektir.

Ay yıldızlı şanlı bayrağımız ile Türkiye Cumhuriyetini onurla korumanın yolunun, milletçe kenetlenmekten başka çıkar yolu olmadığını da belirtmek istiyorum. Bu vesileyle, Kırşehir halkının ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

Comments

comments

Bu haber 8174 kez okundu.
Genel - 19:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.