YAŞAR BAHÇECİ’DEN STK ZİYARETLERİ

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sivil toplum kuruluşları görüşmeleri  ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlere ilişkin yapılan açıklamada; Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Anadolu’nun parlayan yıldızı” ideali çerçevesinde Kırşehir’in gelişmişlik açısından daha ileri taşınmasını hedeflediklerini ifade ederek, bu projeleri gerçekleştirirken halk, sivil toplum kuruluşları görüşmeleri ve okul ziyaretlerini ihmal etmediklerini dile getirdi. Memur-sen Kırşehir Şube Başkanlığından yapılan açıklamada ; […]
Genel - 12 Aralık 2018 11:27 A A

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, sivil toplum kuruluşları görüşmeleri  ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ziyaretlere ilişkin yapılan açıklamada; Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci;

Anadolu’nun parlayan yıldızı” ideali çerçevesinde Kırşehir’in gelişmişlik açısından daha ileri taşınmasını hedeflediklerini ifade ederek, bu projeleri gerçekleştirirken halk, sivil toplum kuruluşları görüşmeleri ve okul ziyaretlerini ihmal etmediklerini dile getirdi.

Memur-sen Kırşehir Şube Başkanlığından yapılan açıklamada ; “Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci Memur Senimizi ziyaret ederek Yeni seçilen şube Başkanlarımıza Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular .Başkanımıza Teşekkür ederiz…” ifadeleri kullanılırken,

Memur-sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen’den yapılan açıklamada; “Kırşehir Belediye Başkanı Yasar Bahçeci, Memur-SenAilesini ziyaret ettiler. Sendikamızın toplantı salonunda geniş bir katılımcı kitlesiyle karşılanan Belediye Başkanımız; Ülkemizin geleceği için birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerektiğine değinerek yapılacak yerel seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı getirmesi temennisinde bulundu.” denildi.

Yeni yönetimle göreve başlayan Sağlık-sen yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Yaşar BAHÇECİ Kırşehir Sağlık Sen Şube Başkanlığına seçilen Cuma KÖYSÜREN ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İşbirliğimizi en üst seviyede tutup birlik beraberlik içerisinde olmanın önemine değinen Sayın Belediye Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 6740 kez okundu.
Genel - 11:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.