Yaz Kursları BAŞLIYOR

Eğitim-Öğretim Döneminde Okul Müdürlüklerinin Yanı Sıra Gençlerin Gelişimini Sağlayacak Farklı Branşlarda Düzenlenen Kurslar, Yazın da Devam Edecek… Ülkemizde dershanelerin kapatılmasının ardından destekleme ve yetiştirme kursları düzenlenmeye devam ediyor. Öğrencilerin bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek, derslerdeki başarılarını artırmak ve sınavlara daha iyi hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere 2014 yılından bu yana düzenlenen destekleme ve yetiştirme kursları açılmasının […]
Genel - 7 Haziran 2017 12:57 A A

Eğitim-Öğretim Döneminde Okul Müdürlüklerinin Yanı Sıra Gençlerin Gelişimini Sağlayacak Farklı Branşlarda Düzenlenen Kurslar, Yazın da Devam Edecek…

Ülkemizde dershanelerin kapatılmasının ardından destekleme ve yetiştirme kursları düzenlenmeye devam ediyor.

Öğrencilerin bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek, derslerdeki başarılarını artırmak ve sınavlara daha iyi hazırlanmalarına yardımcı olmak üzere 2014 yılından bu yana düzenlenen destekleme ve yetiştirme kursları açılmasının elde edilen başarılarla doğru bir karar olduğu belirtiliyor.

Eğitim-öğretim yılı içerisinde gerçekleştirilen destekleme ve yetiştirme kursları yazın da düzenlenecek.

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Destekleme Ve Yetiştirme Yaz Kurslarının Takvimini Açıkladı

Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik Destekleme ve Yetiştirme Yaz Kursları, 3 Temmuz 2017 tarihinde başlayacak ve 27 Ağustos 2017 tarihinde tamamlanacak.

Yaklaşık 1,5 ay sürecek Destekleme ve Yetiştirme Yaz Kursları için kurs merkezi başvurularının alınması ve İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerince onaylanması işlemleri 5-11 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak.

Öğretmen başvurularının alınması ve ücretli öğretmen başvurularının il/ilçe milli eğitim müdürlüklerince onaylanması 12-18 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak.

Öğrenciler başvurularını 19-25 Haziran 2017 tarihlerinde yapabilecek. Kurs sınıf/şubeleri 26 Haziran-2 Temmuz 2017 tarihlerinde oluşturulacak.

Comments

comments

Bu haber 9540 kez okundu.
Genel - 12:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.