Yaz Tatilinde Hem Öğreniyorlar Hem Eğleniyorlar

Kırşehir’deki eğitim başarısının yüksek olmasınında, özverili ve ileri görüşlü öğrenci velilerinin katkısı azımsanmaması gerek. Bu sıcak yaz günlerinde evlatlarımızı tatil beldelerinde zevk ve sefa içerisinde veya ellerinde tabletler telefonlarla baş başa bırakmaktansa, hem eğlenerek hem eğitim görerek önümüzdeki eğitim öğretim sezonuna hazır giriyorlar. Alkışı hak eden öğrencilerimiz velilerimiz ve yaz okulları açan işletmeler ve eğitimin […]
Genel - 6 Temmuz 2017 11:41 A A

Kırşehir’deki eğitim başarısının yüksek olmasınında, özverili ve ileri görüşlü öğrenci velilerinin katkısı azımsanmaması gerek.

Bu sıcak yaz günlerinde evlatlarımızı tatil beldelerinde zevk ve sefa içerisinde veya ellerinde tabletler telefonlarla baş başa bırakmaktansa, hem eğlenerek hem eğitim görerek önümüzdeki eğitim öğretim sezonuna hazır giriyorlar.

Alkışı hak eden öğrencilerimiz velilerimiz ve yaz okulları açan işletmeler ve eğitimin neferleri öğretmenlerimize Kırşehir geleceğinin temellerini attıkları için teşekkür ediyoruz.

Kırşehir’de uzun yıllardır eğitim veren UYDK eğitim kurullarında yaptığımız incelemelerde öğrencilerin ve velilerin memnuniyetini, yüzlerin güldüğünü ve yoğun gayreti gördük.  Özellikle İNGİLİZCE eğitim konusunda şehrin lokomotiflerinden olan UYDK verdiği hizmetin ve öğrenci memnuniyetinin artması için yoğun çaba sarf ettiğini gördük.  Yaz kursunda iki ay boyunca İngilizcenin yanı sıra temel derslerde ki eğitimci kadrosuyla, programlarına ilave ettikleri sinema gösterimleri gezi ve piknik organizasyonları ile yoğun talep almaktadır.

Emeği geçen herkese tekrar teşekkür eder. Bu tatili kıymetli şekilde değerlendirmek isteyenlere UYDK eğitim kurumlarına gidip izlenim sahibi olmalarını tavsiye ederiz.

Comments

comments

Bu haber 6154 kez okundu.
Genel - 11:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.