YENİDEN REFAH PARTİSİ KIRŞEHİR İL TEŞKİLATI KURULDU

Yeniden Refah Partisi Kırşehir Kurucu İl Başkanlığından yapılan açıklamayla Parti teşkilatının kurulduğu bilgisi verildi Kurucu il başkanının Necip Yavuz olduğu bilgisi verilirken, Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Yeniden Refah Partisi Kırşehir Kurucu İl Yönetimi listesi ve müracaat dilekçemizi, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim ettikten sonra, alındı belgemizi aldık elhamdülillah. Kırşehir Yeniden Refah Partisi resmen kuruldu. […]
Genel - 1 Şubat 2019 01:27 A A

Yeniden Refah Partisi Kırşehir Kurucu İl Başkanlığından yapılan açıklamayla Parti teşkilatının kurulduğu bilgisi verildi

Kurucu il başkanının Necip Yavuz olduğu bilgisi verilirken, Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Yeniden Refah Partisi Kırşehir Kurucu İl Yönetimi listesi ve müracaat dilekçemizi, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim ettikten sonra, alındı belgemizi aldık elhamdülillah.

Kırşehir Yeniden Refah Partisi resmen kuruldu. Partimiz vatanımıza, milletimize ve islam alemine hayırlı olsun. Rabbim bu ulvi davada bizi muzaffer kılsın.

Bu dava hakkın hakimiyeti için ve insanlığın kurtuluşu için başlatılmış gücü değil hakkı üstün tutan hayırlı bir harekettir. Bu dava hepimizin davasıdır.

Yaşanabilir bir Türkiye için ,

Yeniden büyük Türkiye için,

Yeni bir dünya kurulması için, yola çıktık ve biz varız dedik.

Sizde var mısınız?

Varım diyen kardeşlerimiz, yeniden refah partisi il ve ilçe teşkilatlarına başvurabilirler.

 

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 8451 kez okundu.
Genel - 01:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.