Yılbaşı Hediyesi Arıyorsanız Emel Pırlanta

Yılbaşı Hediyesi Arıyorsanız Emel Pırlanta’dan Daha İyisi Yok! Yılın son ayının son haftalarını yaşadığımız şu günlerde elbette yeni yıl gününe de sayılı günler kalmış durumda. Haliyle herkes bir yeni yıl armağanı arayışı içine. Bu durumda kalbinizin sahibi için ya da sevdikleriniz için hem unutulmaz hem de kalıcı şık ve ölümsüz bir hediye arayışı içinde olmanız […]
Genel - 14 Aralık 2018 17:58 A A

Yılbaşı Hediyesi Arıyorsanız Emel Pırlanta’dan Daha İyisi Yok!
Yılın son ayının son haftalarını yaşadığımız şu günlerde elbette yeni yıl gününe de sayılı günler kalmış durumda. Haliyle herkes bir yeni yıl armağanı arayışı içine. Bu durumda kalbinizin sahibi için ya da sevdikleriniz için hem unutulmaz hem de kalıcı şık ve ölümsüz bir hediye arayışı içinde olmanız da doğal. Bu konuda Emel Pırlanta online sayfalarında yaşanan %50 indirim hem ekonomik pırlanta mücevherler, hem de kreatif ürünler konusunda size ışık tutacaktır. Emel Pırlanta online sayfalarına girdiğinizde bilekliklerden, kolye modellerine, yüzüklerden, küpelerden, broşlardan gerdanlıklara kadar harika ürünler sizi karşılayacaktır.

0.28 ct. Pırlanta Suyolu Bileklik
Ama pırlanta bileklik ve bilezik modelleri arasında da en efektif ürünleri bulabileceğiniz garanti. Emel Pırlanta online sayfalarında bileklik ve bilezik ürünlerini incelediğinizde; şans bileklikleri, suyolu, fantezi bileklik modelleri, pırlanta nazar ve kelepçe, safir – yakut – zümrüt bileklik modelleri sizleri karşılayacak.

Her Zevke Ve Beğeniye Özel Bileklik Tasarımı Emel Pırlantada!
Sevdiklerinizin gusto ve beğenisine göre bir çok seçenek ile karşılaşacaksınız kısacası. Şayet sevdiğiniz kişi spor ürünleri kullanmaktan hoşlanıyor ve sıklıkla spor kombinler kuruyorsa şans bileklikleri, nazar ya da kelepçe bileklik modelleri bu konuda biçilmiş kaftan diyebiliriz. Örneğin bu sayfalarda yer alan pırlanta anahtar bileklikle ona kalbinizin anahtarını armağan edebilirsiniz. Ya da ona şans getirecek olan filli bileklik modeli, nal-çiçek-ay- kalp gibi şans detaylarını üzerinde taşıyan pırlanta yüklü ürünler de en güzel seçeneklerden olabilir.

1.17 ct. Siyah Pırlanta Suyolu
Ölümsüz Eser Tadında Suyolu Bileklik Modelleri
Eğer sevdiğiniz ya da hediye alacağınız kişi zarif ve romantik bir bayansa suyolu bileklik modellerine de yönelebilirsiniz. Zira su yolu bileklikler ölümsüz ve klasikleşmiş olan her dönem takılabilecek zamansız mücevherlerdendir. Burada ince, kalın, çiçeklerle bezeli, klasik pırlanta dizeli ya da siyah suyolu dizinli pırlanta bileklikleri bulabilmeniz mümkün. Yine safir suyolu bileklik modelleri, siyah – beyaz karma taş detaylı suyolu bileklik modelleri de mevcut. Çift dizinli, 3 sıra dizinli kare formlu suyolu, zig zag model suyolu gibi modelleri dilediğiniz karat ve formda bulabilirsiniz. Öte yandan renklerle arası iyi olan kişiliklere de safir- yakut – zümrüt suyolu bileklik modellerini öneririz.

Comments

comments

Bu haber 9039 kez okundu.
Genel - 17:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.