YILMAZ ZENGİN İL GENEL MECLİSİ İÇİN ADAY ADAYI

31 Mart yerel seçimlerinde il genel meclis üyeliği aday adaylığı için isimler netleşirken Cumhuriyet Halk Partisin’den Yılmaz Zengin’de açıklama yaparak aday adayı olacağını duyurdu. CHP Kırşehir Teşkilatında uzun yıllar İl Başkanlığı ve değişik kademelerde görev alan Yılmaz yaptığı açıklamada tüm Kırşehir halkını başvurusu için Parti il Binasına davet etti. Yılmaz açıklamasında; “30.01.2019 da Çarşamba günü saat […]
Genel - 28 Ocak 2019 15:35 A A

31 Mart yerel seçimlerinde il genel meclis üyeliği aday adaylığı için isimler netleşirken Cumhuriyet Halk Partisin’den Yılmaz Zengin’de açıklama yaparak aday adayı olacağını duyurdu.

CHP Kırşehir Teşkilatında uzun yıllar İl Başkanlığı ve değişik kademelerde görev alan Yılmaz yaptığı açıklamada tüm Kırşehir halkını başvurusu için Parti il Binasına davet etti.

Yılmaz açıklamasında;

30.01.2019 da Çarşamba günü saat 11.00.de il genel meclis üyeliği aday adaylığı başvurumu yapacağım bütün hemşehrilerimizi ve partililerimiz davetlidir saygılarla” ifadelerini kullanırken.

Bir Yılmaz kardeşiniz olarak başladığım siyasi mücadelemde, hem partililerimizin hem de vatandaşlarımızın hep yanında oldum. mutluluklarını paylaştım büyüsün diye, acılarını paylaştım küçülsün diye, Dün beraberdik bugünde beraberiz. Yarın da beraber olacağız. çünkü bizim mücadelemiz haktan yana, halkından yana yapılan mücadeledir.” açıklamasında bulundu.

Comments

comments

Bu haber 7082 kez okundu.
Genel - 15:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.