YÖRESEL YEMEKLERİMİZ SARAÇOĞLU’NUN KİTABINDA BULUŞUYOR

Yaptıkları çalışmalar ve faaliyetlerle Kırşehirlilerin takdirini kazanan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, bir müjde daha vererek Kırşehir’in yöresel yemeklerini bir kitapta birleştireceklerini söyledi. Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, sosyal medya hesabından “Kırşehir yöresel yemekleri kitabının çalışmasına bugün itibariyle başlamış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı. Bugün itibari ile çalışmalarına başlanan Kırşehir’in yöresel kitabı ile […]
Genel - 5 Aralık 2017 16:43 A A

Yaptıkları çalışmalar ve faaliyetlerle Kırşehirlilerin takdirini kazanan Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, bir müjde daha vererek Kırşehir’in yöresel yemeklerini bir kitapta birleştireceklerini söyledi.

Yardım Sevenler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Nurten Büyüksaraçoğlu, sosyal medya hesabından “Kırşehir yöresel yemekleri kitabının çalışmasına bugün itibariyle başlamış bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.

Bugün itibari ile çalışmalarına başlanan Kırşehir’in yöresel kitabı ile ilgili bilgiler veren Saraçoğlu, “Bugün bir başlangıç yapıldı. İnşallah sonu gelir. Şu an için kitabımızın sayfası belli değil. Çok kapsamlı bir kitap çıkarmayı planlıyoruz. Zamanla her şey belli olur” diye konuştu.

Comments

comments

Bu haber 9963 kez okundu.
Genel - 16:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.