YÜKLÜ MİKTARDA ESRAR KOVALAMACA SONUCU YAKALANDI

Bulundukları sokakta polisleri görünce panikleyerek kaçmaya çalışan 2 uyuşturucu zanlısı, kovalamaca sonucu yakalandı. Ahi Evran Mahallesi’ndeki bir sokakta uyuşturucu madde satmaya çalıştıkları iddia edilen S.C. ve Ö.T, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekibinin aynı sokakta rutin devriye görevi yaptığı sırada paniğe kapıldı. Ekipler, yanlarındaki torbayı atarak motosikletle kaçmaya çalışan 2 zanlıyı fark […]
Genel - 28 Ağustos 2017 13:56 A A

Bulundukları sokakta polisleri görünce panikleyerek kaçmaya çalışan 2 uyuşturucu zanlısı, kovalamaca sonucu yakalandı.

Ahi Evran Mahallesi’ndeki bir sokakta uyuşturucu madde satmaya çalıştıkları iddia edilen S.C. ve Ö.T, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekibinin aynı sokakta rutin devriye görevi yaptığı sırada paniğe kapıldı.

Ekipler, yanlarındaki torbayı atarak motosikletle kaçmaya çalışan 2 zanlıyı fark etti.

Torbada 500 gram esrar maddesi bulan ekiplerin kaçan kişileri yakalamak için harekete geçmesiyle kovalamaca başladı. Takviye ekipler de bölgeye yönlendirildi. Zanlılar, kovalamaca sonucu Özbağ beldesi yakınlarında yakalandı.

Gözaltına alınan S.C. ve Ö.T’nin sorgusunda gösterdikleri ikametlerinden birinde torbalar içerisinde satışa hazır hale getirilmiş 3 kilo esrar maddesi ele geçirildi. Evin uyuşturucu madde imalatı için özel olarak düzenlendiği tespit edildi.

Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan S.C. tutuklandı, Ö.T. ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.

Comments

comments

Bu haber 5365 kez okundu.
Genel - 13:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • hüseyin al 7 Eylül 2017 03:59

    Allahım gençlerimizi koruma bilinci ver bizlere biz nasıl bi yanlış yaptıkda bu kadar pislik çoğaldı