ZAFER BAYRAMI KUTLANDI

Kırşehir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenlendi. Vali İbrahim Akın ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin, Cacabey Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk bırakmasıyla başlayan törende, Vali Akın, daire müdürleri ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları başkanlarının tebriklerini kabul etti. Kırşehir Valiliği önündeki törende Kırşehir Belediyesi Mehteran Takımı, kahramanlık türküleri seslendirdi. Aşıkpaşa […]
Genel - 30 Ağustos 2018 21:42 A A

Kırşehir’de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla tören düzenlendi.

Vali İbrahim Akın ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin, Cacabey Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk bırakmasıyla başlayan törende, Vali Akın, daire müdürleri ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları başkanlarının tebriklerini kabul etti.

Kırşehir Valiliği önündeki törende Kırşehir Belediyesi Mehteran Takımı, kahramanlık türküleri seslendirdi.

Aşıkpaşa Mesleki Eğitim ve Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Temel Recai Yağmur, törende yaptığı konuşmada, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının büyük zafere giden yoldaki kahramanlıklarıyla ilgili bilgi verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı konulu şiirlerin okunmasının ardından resmi geçitle sona eren törene, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları, daire müdürleri, gaziler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Comments

comments

Bu haber 7553 kez okundu.
Genel - 21:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.