ZEVKLİ DEKORASYON DUVAR KAĞIDI MODELLERİ

Hele bi arama motoruna yazmaya görün Duvar kağıtları diye; Bilmem kaç milyon sonuç, ithsli, ucuzu, 3d modellemeleri, kendi yapışanı, artırılmış gerçekliği olanı istemediğiniz kadar özellik ve işlevsellik mevcut. Teknoloji sanki sadece duvar kağıtları üzerine çalışmış. Gerçekle pek örtüşmeyen durum sa, emlak sitelerinde anlaşılıyor aslında, ne alakası var diyebillirsiniz; söyleyeyim. Duvar kağıtları ve türevleri kaplamalı olan […]
Genel - 11 Aralık 2017 14:54 A A

Hele bi arama motoruna yazmaya görün Duvar kağıtları diye;

Bilmem kaç milyon sonuç, ithsli, ucuzu, 3d modellemeleri, kendi yapışanı, artırılmış gerçekliği olanı istemediğiniz kadar özellik ve işlevsellik mevcut.

Teknoloji sanki sadece duvar kağıtları üzerine çalışmış.

Gerçekle pek örtüşmeyen durum sa, emlak sitelerinde anlaşılıyor aslında, ne alakası var diyebillirsiniz; söyleyeyim.

Duvar kağıtları ve türevleri kaplamalı olan daireleri incelediğimizde, istisnasız kesinlikle kabarmış, solmuş, savrulmuş bir manzara göze çarpıyor.

Neden kendi evlerimizden örnek vermiyoruz da emlak sitelerinden veriyoruz, çünkü siz sadece kendi eviniz, ofisiniz veya bir kaç arkadaşınızın mekanını görebilirsiniz bu bir, ikincisi ise emlak sitelerinde alıcının karşısına çıkan bir vitrinde ve en azından önünü arkasını toplayarak gösterişli hale getirilen mekanlar sahne alıyor.

Olması gereken bir işin uzmanına sormak, o işi o uzmana yaptırmak, gerçi çevremiz her işten anlayan insanlarla dolu, “ ne iş olsa yaparım abi “ mantığıyla uzmanlaşıyoruz.

Şu an amerika merkezli dünyanın en büyük fast food kültürünün temsilcisi bir marka, her bölümdeki çalışanını sadece o işe kanalize ederek yıllarca o kısımda tutuyor ve sonuç; dünya devi oluyor.

Duvar kağıtları konusunda dünya devi olmayı bırakın, say kardeşim deseniz iki markayı düşünmeden sayamayız.

Marka denince aklımıza sana yağ gibi şeyler geliyor, firma piyasaya öyle bir giriş yapmışki, satıcı her gelenin sana yağ ver demesine aymar var rama var deme şansını yitiriyor. Hangi marka olursa olsun margarinlerin genel ismi sana yağ olmuştur.

Sana yağ gibi duvar kağıdı markası olursa o zaman emlak sitelerindeki pejmurde duvar kağıtlarını görmeyeceğiz belki.

Kaynak: Zevklidekorasyon.com

 

Comments

comments

Bu haber 19372 kez okundu.
Genel - 14:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.