Coşar Mimarlık

www.cosarmimarlik.com     HAKKIMIZDA          Coşar mimarlık 2016 yılında Ayşen Coşar tarafından Kırşehir’de kuruldu.         Dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Mimarlığı kağıt üzerinde iyi görünen bir tasarım aracı olarak değil, yerle, bastığı bulunduğu kültürel ve sosyal çevre geçmiş ve gelecekle bağlayıcı […]
Firmalar - 18 Mayıs 2017 12:41 A A

www.cosarmimarlik.com

 

 

HAKKIMIZDA

         Coşar mimarlık 2016 yılında Ayşen Coşar tarafından Kırşehir’de kuruldu.

        Dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Mimarlığı kağıt üzerinde iyi görünen bir tasarım aracı olarak değil, yerle, bastığı bulunduğu kültürel ve sosyal çevre geçmiş ve gelecekle bağlayıcı bir mekânsal düzenleme aracı olarak görüyoruz.proje tasarımı ve şantiye yönetimi çerçevesinde; planlama, organizasyon ve iletişim becerilerimizi etkin bir biçimde kullanarak taahhüt edilen zaman diliminde mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız.

        Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Coşar Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür. Üretim sürecinin hatasız ve hızlı olabilmesi için en önemli konu olan disiplinler arası koordinasyon; strüktür, mekanik, elektrik ve gerekli diğer tüm disiplinler ile bir arada çalışılarak proje yönetimi hizmeti aşamasında sağlanmaktadır.

        Bu sayede uygulamada çıkabilecek problemlerin çoğu proje aşamasında çözülmekte, fonksiyonel, bütüncül ve estetik bir tasarım sunulmaktadır. Nitelikli bir üretimin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanmaktayız.

FELSEFEMİZ

– Hayal gücümüzü, gerçekçi ve doğru detaylarla hayata geçirmek,
– Büyük, küçük her projeye, ayrıntıların tasarıma kattığı ayrıcalığın bilinciyle yaklaşmak,
– Kullanıcının maddi olanaklarını ve özel isteklerini göz ardı etmemek,
– Gerek tasarım, gerekse teknik açıdan, mekanın koşullarına en uygun çözümleri üretmek,
– Kaliteli, fakat hızlı uygulamalarla bir an evvel sonuca ulaşmak,
– Organize çalışarak, çıkabilecek sorunlara en kalıcı ve en pratik çözümleri önermektir.

Bu sistemli çalışmanın doğal sonucu olarak, tasarlandığı gibi yaratılan ve varolduğu sürece yaşanan mekanlar oluşturmakta ve her başarının ardından yeni hedefler belirlemekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres
Medrese Mah. Atatürk Cad. Çubuk İş Merkezi 3/10 Merkez/KIRŞEHİR
Telefon
+90 535 379 03 05

 

Comments

comments

Bu haber 13857 kez okundu.
Firmalar - 12:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.