Yabancı Dil Eğitimi Sil Baştan

Misyonumuz Öğrenci memnuniyetini ön planda tutan bir bakış açısıyla, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bu teknolojileri eğitim süreci içerisinde dahil etmek, Öğrencilerimize ve personelimize karşılıklı güven ve saygıya dayalı sıcak bir ortam sağlamak, Etkin bir dil eğitimi hizmeti vererek, çevremizde yaşayanların kariyer yapmalarına ve dünyaya açılmalarına kolaylık sağlamaktır. Vizyonumuz Ulusal düzeyde yabancı dil eğitim […]
Firmalar - 8 Nisan 2017 12:25 A A

Misyonumuz

Öğrenci memnuniyetini ön planda tutan bir bakış açısıyla, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bu teknolojileri eğitim süreci içerisinde dahil etmek,
Öğrencilerimize ve personelimize karşılıklı güven ve saygıya dayalı sıcak bir ortam sağlamak,
Etkin bir dil eğitimi hizmeti vererek, çevremizde yaşayanların kariyer yapmalarına ve dünyaya açılmalarına kolaylık sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ulusal düzeyde yabancı dil eğitim hizmetleri veren kuruluşlar arasında kaliteli hizmet, kültürel ortam ve öğrenci memnuniyetini sağlama konusunda saygıdeğer bir konumda yer almaktır.

Stratejimiz

Profesyonel yönetim anlayışıyla, kişiye ve kişinin ihtiyaçlarına uygun planlama yaparak, sürekli gelişmeyi ve toplam katılımı sağlamaktır.
UYDK’da dil eğitimi alanlar, girdikleri sınavlarda %100 başarılı olmaktadır…
UYDK’da yabancı dil eğitimi, ücretsiz olarak, Konuşma, Kariyer ve Film Kulüpleriyle desteklenmektir.
Ayrıca, UYDK’da ücretsiz yurdışı eğitim danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

 

Comments

comments

Bu haber 7063 kez okundu.
Firmalar - 12:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.