GELECEĞE GÜVENLE TAŞIMAK İÇİN !..

Eğitim kenti Kırşehir’in En Önemli İhtiyaçlarından biriside Ailelerin en kıymetli varlığı evlatlarını gözü arkasında kalmadan teslim edebileceği Güvenli Okul servisi inancı ile 8 yıl önce kurulan ” GÜVEN TUR ” 45 araçlık filosu ve kaliteli hizmetiyle her geçen gün daha da büyüyor. Tüv türk okul taşıt yönetmeliğine harfiyen uyan, Ana okulu, ilk okul  öğrencileri için […]
Firmalar - 5 Haziran 2017 15:09 A A

Eğitim kenti Kırşehir’in En Önemli İhtiyaçlarından biriside Ailelerin en kıymetli varlığı evlatlarını gözü arkasında kalmadan teslim edebileceği Güvenli Okul servisi inancı ile 8 yıl önce kurulan ” GÜVEN TUR ” 45 araçlık filosu ve kaliteli hizmetiyle her geçen gün daha da büyüyor.

Tüv türk okul taşıt yönetmeliğine harfiyen uyan, Ana okulu, ilk okul  öğrencileri için rehber-gözetmen eşliğinde hizmet sunan GÜVEN TUR şehirdeki bütün okullarda kaliteli hizmet vermeye devam ediyor

HAKKIMIZDA

Tarihçe

2010 yılında kurulan firmamızın Ana faaliyet alanı olan öğrenci  taşımacılığıdır.

Kendi Çocuğumuz için Nelerin olmasını isteriz sorusuyla, Kalitemizi belirliyoruz

Önce güvenlik daha sonra kaliteyi belirleyen etkenleri belirledik.

Ailenin en değerli varlıklarını her sabah güvenle teslim edebildikleri bir taşıma sistemi kurduk.

Ve adını  GÜVEN TUR  koyduk.

 

MİSYONUMUZ

Temel ilkelerimiz

Güven Tur olarak gücümüzü; kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, sosyal sorumluk sahibi, teknolojik alt yapı ve insan unsurunu birleştiren, katma değer üreten, doğruluk dürüstlük anlayışına dayanan çağdaş insan kaynakları uygulamalarımızdan almaktayız.

Eğitimli, dinamik, takım ruhuna sahip Güven Tur  çalışanları ve yönetici kadromuz ile verdiğimiz bütün hizmetlerde en iyi ve lider olmak için mevcut standartları ve değerleri sürekli yükseltmek temel politikamızdır.

Müşterilerimizin taşıma hizmetine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına aldığı sorumluluğu ve ticari taahhütlerini maksimum şartlarda yerine getirmek,

Verdiğimiz hizmetlerde güvenilirlik ve dürüstlüğü ön planda tutarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden fark etmek,yüksek düzeyde müşteri tatmini sağlamak…

Konuklarımıza ve çalışanlarımıza olan davranışlarımızda; karşılıklı saygı ve dürüstlük ilkemizi korumak,

Topluma, doğal çevreye ve insanlığa karşı olan sorumluluğumuzun bilincinde olmak,

Bilgi çağının olanaklarını tüm hizmet alanlarımızda uygulamak,

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.

Bize yüklediği bu sorumluluğu deneyimli kadromuz, profesyonel ekipmanlarımız ve servis taşımacılığında müşteri memnuniyetinin esas alınması gerektiğinin farkında olan bakış açımızla en iyi şekilde taşımaktayız..

 

VİZYONUMUZ

Misyon Tur vizyonunu tek cümleyle anlatmak gerekirse ; kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak ifadesi son derece uygun olur.
Eğitimli personelimiz ve yüksek modelli araçlarımız ile güvenli, dakik hizmet vermek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en az hata ile kalite seviyemizi sürekli arttırmak ve çağdaş bir taşımacılık modeli oluşturmaktır.
Kaliteden ödün vermemek demek; yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize taşıyarak değerli misafirlerimize sunmak demektir.

Güven  Tur, 45 araölık filosu ile ,Mercedes-craftır-ford-renault-dukato  marka üst sınıf okul taşıtı servis araçlarını  halkımızın hizmetine sunmuştur.Müşteri memnuniyetinin ise eğitimle gerçekleştiğinin bilincinde olan yenilikçi ve yaratıcı önerileri cesaretlendirecek eğitimler vererek  rehber hostes ve sürücü kaptanlarının şirkete olan bağlılıklarını arttırmış, takım ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmistir.

Bununla beraber tüm  hostes ve kaptanlarımızın sağlık kontrolleride yapılmaktadır.

Adres : Medrese mah. Burhan ulutan cad. Selçuk pasajı 1/1 Kırşehir

İletişim : (0386) 213 30 30

Comments

comments

Bu haber 14647 kez okundu.
Firmalar - 15:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • irem pak 7 Eylül 2017 00:17

    iyiki varsınız, emeklerinizi unutamam sizin kursa geldiğim için çok şanslıyım, aile birleşim kurslarının bence tek adresi