Gazi Murat Daşdemir : “Şehit olsam herkes mezarım başında fotoğraf çektirecekti”

15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası gazi ünvanını alan hemşerimiz Murat Daşdemir, gazetemiz Aktüel’i ziyaret etti. Aktüel.com. internet portalı sahibi Abdurrahman Akaröz ve Yazı İşleri Müdürü Erdem Yeşer ile bir süre sohbet eden Daşdemir, kendisinin aldığı gazilik ünvanı ile prim yapmadığını sadece Allah’ın rızasını güttüğünü söyledi. 15 Temmuz gecesi ölse, şehit olacağını ve mezarında herkesin […]
Genel - 2 Ağustos 2017 12:15 A A

15 Temmuz hain darbe kalkışması sonrası gazi ünvanını alan hemşerimiz Murat Daşdemir, gazetemiz Aktüel’i ziyaret etti.

Aktüel.com. internet portalı sahibi Abdurrahman Akaröz ve Yazı İşleri Müdürü Erdem Yeşer ile bir süre sohbet eden Daşdemir, kendisinin aldığı gazilik ünvanı ile prim yapmadığını sadece Allah’ın rızasını güttüğünü söyledi. 15 Temmuz gecesi ölse, şehit olacağını ve mezarında herkesin fotoğraf çektireceğini de ifade etti.

Aktüel gazetesinde yazdığı özçekim yazısı ile medyaya da seslenen Daşdemir, “Hakka ve Halka hizmet eden medyaya değil, selfie çubuğu ile koltuk değnekliği yapan bir kısım sözde medyaya basın dediğimiz kurumlar kullanılıyor. Hep böyle şakşakcılık havasındalar. İşimiz hakka hizmet etmek mi ? makam ve mevkidaşlara hizmet etmek mi?” diye de soruyor.

SELFİE BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

Comments

comments

Bu haber 6947 kez okundu.
Genel - 12:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.