PARHAD KIRŞEHİR EĞİTİMLERE BAŞLADI

Kırşehir Paramedik ve Hastane Öncesi Tıp Derneği ( PARHAD)’ın düzenlemiş olduğu EKG, ARİTMİ YÖNTEMİ ve ELEKTRİKSEL TEDAVİLER EĞİTİMİ programı düzenlendi. Belediye Başkanı Yaşar Bahçecinin desteğiyle Neşet Ertaş kültür Merkezinde 2 gün boyunca gerçekleşen program sonrasında katılım sağlayan 30 kursiyere eğitimler verildi. Eğitim sonucunda sınava tabi tutulan kursiyerlere katılım belgesi verilirken, başarılı olanlara Başarı belgesi takdim […]
Genel - 4 Mart 2018 20:53 A A

Kırşehir Paramedik ve Hastane Öncesi Tıp Derneği ( PARHAD)’ın düzenlemiş olduğu EKG, ARİTMİ YÖNTEMİ ve ELEKTRİKSEL TEDAVİLER EĞİTİMİ programı düzenlendi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçecinin desteğiyle Neşet Ertaş kültür Merkezinde 2 gün boyunca gerçekleşen program sonrasında katılım sağlayan 30 kursiyere eğitimler verildi.

Eğitim sonucunda sınava tabi tutulan kursiyerlere katılım belgesi verilirken, başarılı olanlara Başarı belgesi takdim edildi.

İlki düzenlenen  ve yıl içerisinde sık sık tekrar edileceği bildirilen proğramın sonunda katılımcıların memnuniyeti gözlendi.

Parhad Kırşehir İl başkanlığı yaptığı açıklamada “ Yüzlerce ilgiliye hizmet vermek için gayretimiz artarak devam edecektir. Yıl içerisinde konferanslar, sempozyumlar ve eğitimlerle alanımızda kaliteli hizmet vermek idealimiz ve hedefimizdir” denildi.

 

Comments

comments

Bu haber 10787 kez okundu.
Genel - 20:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.