Suya ve Ulaşıma İndirim Olacak Mı?

Seçim vaatleri içinde ulaşım ve suya indirim olduğunu hatırlatan Ekicioğlu su ve ulaşımda bu yıl zam olmayacağını söyledi. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 2020 yılı için su ve ulaşım hizmetlerine zam yapılmayacağını duyurdu. Neşet Ertaş Kültür Merkezinde yapılan Kasım ayı meclis toplantısında konuşan Ekicioğlu , ”Su ve ulaşım hizmetlerine yüzde 15 oranında zam yapıp sonradan […]
Ekonomi - 8 Kasım 2019 00:56 A A

Seçim vaatleri içinde ulaşım ve suya indirim olduğunu hatırlatan Ekicioğlu su ve ulaşımda bu yıl zam olmayacağını söyledi.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 2020 yılı için su ve ulaşım hizmetlerine zam yapılmayacağını duyurdu.

Neşet Ertaş Kültür Merkezinde yapılan Kasım ayı meclis toplantısında konuşan Ekicioğlu , ”Su ve ulaşım hizmetlerine yüzde 15 oranında zam yapıp sonradan da indirim yapmak istemiyoruz. Mahalli İdarelere Seçimleri öncesinde de kampanyamızda zam olmayacağını söylemiştik. Zam yapmayacağız. Vatandaş zor durumda bu nedenle de zam kararı almıyoruz”dedi.

Basın Müzesi Kurulacak

Kırşehir Basın Konseyi’nin girişimleri sonrasında ‘Basın Müzesi’ kurulması kararı belediye meclisine sunuldu. Kasım ayı meclis toplantısında Belediye Başkanı Ekicioğlu tarafından, basın müzesi kurulması için meclise karar sunuldu. Mecliste gurubu bulunan partilerin oy birliği ile onayladığı kararla Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde basın müzesi kurulması kararı alındı.

Comments

comments

Bu haber 5350 kez okundu.
Ekonomi - 00:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.