YASİN YAVUZ “SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLMAYA GELİYORUZ”

Yasin Yavuz; Bizlerde özellikle sağlık çalışanlarımızın yaşadığı sorunların birçoğunun sendikal boşluktan kaynaklandığının farkındayız çünkü bizlerde sağlığın bir parçasıyız ve aynı sorunları bizlerde yaşıyoruz.
Genel - 1 Ekim 2018 17:39 A A

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkan Adayı Yasin YAVUZ  sağlık çalışanlarının sorunlarına eğilen sendika düzenine geçmek için ihtiyaç doğrultusunda aday olduğunu belirterek yaptığı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Yasin Yavuz,Sağlık Çalışanları ile bir araya geldiği toplantı sonrası yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı;

 

Kasım ayında yapılacak Sağlık-Sen 5. Olağan Genel Kurulu başkanlık seçimlerinde seçme ve seçilme hakkı elde etmek için 5 Ekim 2018 Cuma günü gerçekleştirilecek olan delege seçimi öncesi sağlık çalışanı arkadaşlarımızla bir araya geldik.

Arkadaşlarımızla, sahada yaşanılan sorunlardan sendikamızda ve seçim sürecinde gelinen son duruma kadar birçok konuda istişare etme fırsatı bulduk.

Kırşehir Sağlık-Sende eski sendika anlayışından kurtularak, donanımlı, vizyonu olan, üyelerinin çıkarlarına hizmet etmede kararlı bir yönetimin işbaşına gelmesi ile yeni bir sendika anlayışına büyük ihtiyaç olduğunu belirten arkadaşlarımız bununda bizim ekip arkadaşlarımızla mümkün olabileceğini vurguladılar.

Bizlerde özellikle sağlık çalışanlarımızın yaşadığı sorunların birçoğunun sendikal boşluktan kaynaklandığının farkındayız çünkü bizlerde sağlığın bir parçasıyız ve aynı sorunları bizlerde yaşıyoruz.

İnşallah sendikayı devraldığımızda ilk işimiz keyfi uygulamaların aracı haline getirilen, kendi bütünlüğünü sağlamakta zorlanan sağlık-seni, sessizleştirilen asıl sahibi üyelerinin hizmetine sunmak

ve kamuoyunda kaybedilen itibarını tekrar kazandırmak olacaktır.

 

Bu manada onca iş güç arasında toplantımıza icabet eden gerek toplantımızda gerekse sahada bizlere yoğun desteklerini bildiren arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Az bir zaman kaldı bu zamanı iyi değerlendirelim, hür düşüncelerimizle doğrunun yanında, gücümüzün farkında, bir ve beraber olarak sendikamıza sahip çıkalım. saygılarımla..”

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 12416 kez okundu.
İlgili Haberler
Genel - 17:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.