ANNESİNİ PARA İÇİN KATLETMİŞ

Kaman’da para istediği annesiyle önce tartışan cani evlat boğarak öldürdüğü annesini gömdü. Olay Kaman’a bağlı Hamit Köyünde meydana geldi. Tır şoförlüğü yaptığı belirtilen Mehmet Talu (45) köyde yaşayan annesi Fayike Talu (75) yanına gelerek ihtiyacı olduğunu belirtip para istedi.”Param Yok” diyen annesiyle önce tartıştı daha sonra Fayike Talu’yu boğazını sıkarak öldürdü ve o geceyi annesinin […]
Kaman - 12 Mart 2019 10:15 A A

Kaman’da para istediği annesiyle önce tartışan cani evlat boğarak öldürdüğü annesini gömdü.

Olay Kaman’a bağlı Hamit Köyünde meydana geldi. Tır şoförlüğü yaptığı belirtilen Mehmet Talu (45) köyde yaşayan annesi Fayike Talu (75) yanına gelerek ihtiyacı olduğunu belirtip para istedi.”Param Yok” diyen annesiyle önce tartıştı daha sonra Fayike Talu’yu boğazını sıkarak öldürdü ve o geceyi annesinin cesedi ile birlikte evde bekledi.Daha sonra Annesinin cesedini kiraladığı araca yükleyerek Ankara-Kırıkkale Karayolu’nun Karakeçili yol ayrımındaki toprak alana gömdü.

YEĞENİ İHBAR ETTİ CESET BULUNDU

Vahşice öldürülen Fayike Talu’dan haber alamayan yeğeni durumu jandarmaya bildirdi.Yapılan araştırmada Fayike Talu’nun en son oğlu ile görüştüğü tespit edildi.Mehmet Talu’nun buraya kiraladığı araçla geldiğini belirleyen ekipler , aracın ait olduğu şirkete ulaşarak, GPRS kayıtlarından aracın Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesi istikametine gittiği ve bir süre bölgede durduğu bilgisine ulaştı.

Burada yapılan araştırmada Fayike Talu’nun (75) toprağa gömülü vaziyette bulundu ve çıkarıldı.Jandarma tarafından gözaltına alınan Cani evlat cinayeti itiraf etti.

Fayike Talu’nun cesedi Karakeçili Devlet Hastanesi morguna kaldırılırdı.

– Şüpheli Ankara’da yakalandı

Olayın meydana gelmesinin ardından şüpheli M.T’nin yakalanması için çalışma yapan Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaşlı kadının oğlunun İstanbul’a kaçtığını belirledi.

M.T’nin Ankara’ya döneceği bilgisine ulaşan jandarma ekipleri, Ankara Emniyet Müdürlüğü ve Kırıkkale Jandarma Komutanlığı ekiplerinin koordinesinde şüphelinin bindiği otobüsü Kahramankazan ilçesinde durdurdu.

Gözaltına alınarak Sincan Emniyet Müdürlüğüne getirilen M.T’nin, buradaki sorgusunda annesini Kırşehir‘in Kaman ilçesine bağlı Hamit köyündeki evinde öldürdüğünü, daha sonra arabayla çıkararak Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde toprağa gömdüğünü söylediği belirtildi.

Comments

comments

Bu haber 13842 kez okundu.
Kaman - 10:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.