Evi ve Ahırı Yandı hayvanları telef oldu Kırşehirlileri desteğe çağırıyoruz

Kırşehir Kaman İsahocalı’da Annesi ve eşi ile birlikte kalan Savaş Öztaş’ın evi ve bitişiğindeki ahırı yandı. 13 Hayvanın yarısı telef oldu yarısı halen yaralı. Evi ve ahırı kullanılamaz hale geldi. 24 Aralık gecesi evindeki mutfaktan elektrik kontağı yüzünden çıkan yangın sonucu önce evi ardından ahırı alevlere teslim olan Savaş Öztaş, isimli üreticiye herhangi bir kurumdan […]
Bölge Haberleri - 30 Ocak 2023 16:27 A A

Kırşehir Kaman İsahocalı’da Annesi ve eşi ile birlikte kalan Savaş Öztaş’ın evi ve bitişiğindeki ahırı yandı. 13 Hayvanın yarısı telef oldu yarısı halen yaralı.

Evi ve ahırı kullanılamaz hale geldi.

24 Aralık gecesi evindeki mutfaktan elektrik kontağı yüzünden çıkan yangın sonucu önce evi ardından ahırı alevlere teslim olan Savaş Öztaş, isimli üreticiye herhangi bir kurumdan destek gelmediği öğrenildi.

Harekete geçen ve Ankara’da ve Türkiye’de ki Kırşehirlileri bir araya getirip yardıma muhtaç insanlara ulaşmak ve destek amacı ile  kurulan, Kırşehir Ahi Ocağı’nın Genel Başkanı Cüneyt Necdet Dönmez, destek kampanyası başlattı.

Dönmez paylaşımında şu ifadeleri kullandı;

Kırşehir kaman isahocalı koyu hemşerimizin evi yandı inşaata başlanacak hayvanları telef oldu eşyaları yandı anlayacağınız hemşerimizin evi için inşaat malzemesi eşya her şey alınacak destek olmak isterseniz bize ulaşın 05416329540 Necdet Dönmez

Comments

comments

Bu haber 1349 kez okundu.
Bölge Haberleri - 16:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.