Yeter Artık!!!

  Esnafın ve Vatandaşların “YETER ARTIK” Diye Feveran Ettiği Yol Çalışmasında Adım Adım Sona Yaklaşılıyor… Kırşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 8 önce başlatılan altyapı çalışması peyderpey tamamlanıyor. Terme Caddesi’nde tamamlanan asfaltlama, altyapısı biten Ankara Caddesi’nde de yapılmaya başlandı. Kırşehir Belediyesi yaklaşık 30 yıl boyunca yatırım almamış kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu gibi altyapıyı komple yeniledi. Jeotermal […]
Bölge Haberleri - 8 Mayıs 2017 16:49 A A

 

Esnafın ve Vatandaşların “YETER ARTIK” Diye Feveran Ettiği Yol Çalışmasında Adım Adım Sona Yaklaşılıyor…

Kırşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 8 önce başlatılan altyapı çalışması peyderpey tamamlanıyor.

Terme Caddesi’nde tamamlanan asfaltlama, altyapısı biten Ankara Caddesi’nde de yapılmaya başlandı.

Kırşehir Belediyesi yaklaşık 30 yıl boyunca yatırım almamış kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu gibi altyapıyı komple yeniledi.

Jeotermal ısı hattı, MEDAŞ ve Telekom’un da çalışmalarını bitirmesiyle, altyapısı biten bölgelerde yol yapım çalışmaları kapsamında Ankara Caddesi’nde asfalt atımına başlandı.

Esnafın ve vatandaşların “yeter artık” diye feveran ettiği yol çalışmasında adım adım sona yaklaşılken, Kırşehirlilere sabırlarından dolayı teşekkür eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Ankara Caddesi’nde yol çalışmamız başladı, hava şartlarına göre hızlı bir şekilde tamamlayacağız İnşallah. Terme Caddesinde ve Atatürk Caddesinde asfalt atımı çalışmalarımız bitti. Ankara Caddesinde pentmiks serimimiz bitti. Asfalt atımına başladık. Bu hafta içinde bitirmiş olacağız inşallah. Altyapısı biten Terme Caddesi, Atatürk caddesi, Lise Caddesi, Ankara Caddesi asfaltlama çalışmalarımızı böylelikle hızlı bir şekilde tamamlamış olacağız. Kırşehirli hemşerilerime sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Altı ay gibi kısa süre içerisinde yedi kalem alt yapı bitirmek bence ciddi bir başarı diye düşünüyorum. Alt yapıya 100.000.000 TL yatırım yaptık. Biz risk alarak 30 yıl önce yapılan alt yapı tamamen yeniledik. Bizde altyapıya dokunmaya bilirdik 3-5 yıl idare edecek çalışmalar yapabilirdik ama Kırşehir’in geleceği için bu riski almamız gerekiyordu. 30 yılda bir yapıldığı gibi ama biz bunu yapmadık Kırşehir’in geleceğine çok doğru, çok önemli bir hizmeti alt yapıyı komple yenileyerek yapmış oluyoruz. Bu işler biraz sabır gerektiriyor. Bazen biraz sabırlar zorlandı ama inşallah 2017 yılında kaldırım, yol, peyzaj çalışmaları bittiğinde inşallah bu çalışmalarımız daha iyi anlaşılacak. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz Kırşehir’imize” dedi.

Comments

comments

Bu haber 6877 kez okundu.
Bölge Haberleri - 16:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.