BİR BABANIN EN ACI GÜNÜ

BİR BABANIN EN ACI GÜNÜ Kırşehir’in çiçekdağ ilçesinde meydana gelen kazada bir baba en acı gününü yaşadı. Göllü mevkiinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında kızı ile aynı otomobilde olan baba çocuğunun ölüm haberi ile şoka girdi. Alınan bilgiye göre Çiçekdağı İlçesinden Kırşehir istikametine Z.C.  yönetiminde ki otomobil Göllü Mevkiinde sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonrası […]
Bölge Haberleri - 8 Temmuz 2017 00:00 A A

BİR BABANIN EN ACI GÜNÜ

Kırşehir’in çiçekdağ ilçesinde meydana gelen kazada bir baba en acı gününü yaşadı.

Göllü mevkiinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında kızı ile aynı otomobilde olan baba çocuğunun ölüm haberi ile şoka girdi.

Alınan bilgiye göre Çiçekdağı İlçesinden Kırşehir istikametine Z.C.  yönetiminde ki otomobil Göllü Mevkiinde sürücünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonrası takla attı.

Yaşanan kaza da otomobilde bulunan İlbiye Coşkun (2) hayatını kaybederken otomobilde bulunan Z.C. , ve A.C. , yaralanarak Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kızının hayatını kaybettiğini öğrenen anne ve yakınları hastane de sinir krizi geçirdi. Kazaya ilk müdahaleyi yapan Çuğun Jandarma Komutanlığı ekipleri ise kazanın oluşum şekli ile ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

 

Comments

comments

Bu haber 9490 kez okundu.
Bölge Haberleri - 00:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.