Engelliler Gönüllerince Eğlendi

  Kırşehir’de 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla 12 Mayıs Cuma günü şehrimizde faaliyet gösteren bütün engelli derneklerin ve eğitim birimlerinin katıldığı bir etkinlik düzenlendi. Etkinliğe Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, daire müdürleri ve engelliler ve aileleri katıldı. Vali Necati Şentürk, her insanın engelli adayı olduğunu unutmamak gerektiğini bundan dolayı onlara sevgiyle, şefkatle yaklaşmak […]
Bölge Haberleri - 15 Mayıs 2017 13:10 A A

 

Kırşehir’de 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla 12 Mayıs Cuma günü şehrimizde faaliyet gösteren bütün engelli derneklerin ve eğitim birimlerinin katıldığı bir etkinlik düzenlendi.

Etkinliğe Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, daire müdürleri ve engelliler ve aileleri katıldı.

Vali Necati Şentürk, her insanın engelli adayı olduğunu unutmamak gerektiğini bundan dolayı onlara sevgiyle, şefkatle yaklaşmak gerektiğini söyledi.

Engelli çocukların iyi bir eğitimle çok işler başarabileceğini belirten Vali Necati Şentürk, “Sevgili gençlerimizin hepsini ailemizden birer parça olarak görüyoruz. Onların bizden istediği her şeyi yerine getirmeye gayret ediyoruz. Çocuklarımızla sürekli bir araya gelerek onlarla sohbet etme imkânı buluyoruz. Onların yüzlerini gülerken görmek bizleri mutlu ediyor. İnşallah evlatlarını sabırla büyüten anne-babalar engelli çocukları sayesinde cennete girecekler. Bütün çocuklarımızı çok seviyoruz. Engelli evlatlarımızın anneler gününü de kutluyorum” dedi.

Kırşehir Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan da, kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

Program, yapılan konuşmaların ardından engelli çocukların şiirler okuması ve çeşitli gösteriler sunması ile sona erdi.

Comments

comments

Bu haber 5536 kez okundu.
Bölge Haberleri - 13:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.