Hatipoğlu’nun Kırşehir Programında Değişiklik

  Bugün Cacabey Meydanı’nda konferans vereceği bildirilen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programı Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonu’na alındı. ‘Seni Çok Özledik, Ey Nebiler Nebisi’ adlı konferansı vermek üzere ilimize gelecek olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 13 Nisan 2017 Perşembe günü saat 13:00’te Cacabey Meydanında, havanın yağışlı olması durumunda ise Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonunda Kırşehirlilerle buluşacak. Konu […]
Bölge Haberleri - 13 Nisan 2017 12:48 A A

 

Bugün Cacabey Meydanı’nda konferans vereceği bildirilen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programı Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonu’na alındı.

‘Seni Çok Özledik, Ey Nebiler Nebisi’ adlı konferansı vermek üzere ilimize gelecek olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 13 Nisan 2017 Perşembe günü saat 13:00’te Cacabey Meydanında, havanın yağışlı olması durumunda ise Aşıkpaşa Kapalı Spor Salonunda Kırşehirlilerle buluşacak.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Vali Necati Şentürk, yoğun programına rağmen vakit ayırarak ilimize gelip konferans verecek olan  Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na teşekkür etti.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sadece ülkemizde değil bütün islâm aleminde takdir edilen ve beğenilerek izlenen bir din adamı olduğunu belirten ValiŞentürk, “Peygamber aşığı Nihat Hatipoğlu’nu Ahiler diyarı Kırşehir’de dinleme fırsatı bulmak bizler için bir onurdur. Konuşmalarını dinleyenlerin yüreği ferahlar, kalpleri Peygamber sevgisiyle dolar, Hz. Peygamber zamanını yaşamış gibi olur. Kendisi de, Hz. Peygamber’i anlatmadığını, sadece O’nu özlediklerini ifade etmektedir. Nihat Hatipoğlu hocamız hiçbir maddi beklenti gözetmeden bizleri kırmayarak Valiliğimizce organize edilen bu konferansa katılmaktadır.” dedi.

Yoğun programına rağmen vakit ayırarak ilimize gelen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na Kırşehirliler adına teşekkür eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, tüm Kırşehirlileri ‘Seni Çok Özledik, Ey Nebiler Nebisi’ adlı konferansa davet etti.

Comments

comments

Bu haber 5632 kez okundu.
Bölge Haberleri - 12:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.